بازی وازابی را آنلاین بازی کنید

در ادامه معرفی نسخه آنلاین اسباب بازیهای فکری ذهن زیبا، در این مقاله، می خواهیم یکی از بازی های آنلاین کمپانی گیگامیک (ژیگامیک) را معرفی کنیم. پیش از این بازی های آنلاین کمپانی اسمارت را نیز معرفی کرده بودیم.

بازی فکری وازابی (wazabi) از محصولاتکمپانی گیگامیک (ژیگامیک)می باشد. برنده این بازی، کسی است که قبل از بقیه بازیکنان، تاس هایش تمام شود. این بازی برای 4 تا 6 کودک 8 سال به بالا، طراحی شده است.

میخواهم راهنمای بازی وازابی را دانلود کنم.Wazabib game

کمپانی گیگامیک، این امکان را فراهم کرده که بتوانید این بازی را به صورت آنلاین و از طریق کامپیوتر بدون نیاز به عضویت در سایت، بازی کنید.

ابتدا قوانین بازی وازابی به صورت آنلاین:

با زدن دکمه play بازی آغاز می شود. با زدن دکمه Role Dice تاس شما ریخته می شود.

wazabi 02

در ابتدای بازی در اختیار هر کدام از بازیکنان، تعدادی کارت و تاس قرار می گیرد. در نسخه آنلاین شما به همراه 3 بازیکن دیگر، در حال بازی هستید. پس وقتی بازی شما تمام شد، باید صبر کنید تا بازیکنان مقابل شما هم، بازی کنند.

اگر در بین تاس های شما ، wazabi game باشد، یک کارت می توانید از بین کارتهای موجود بکشید. بعدا این کارت را بر اساس تاس هایی که می آورید می توانید مورد استفاده قرار بدهید.

اگر در بین تاس های شما ، wazabi game 04 باشد، به انتخاب خودتان، می توانید آن تاس را به هر کدام از بازیکنان دیگر منتقل کنید.

برای بازی کردن کارتها، طبق شرایط زیر می توانید بازی کنید.

برای آنکه بتوانید کارتی را بازی کنید، باید تاس های شما، به اندازه ارزش آن کارت یا بیشتر علامت wazabi game 03 را داشته باشد. ارزش هر کارت در گوشه سمت چپ آن دیده می شود. برای مثال کارت زیر به این معنی است که شما، یکی از تاس های خود را از دست می دهید.

wazabi game 05

برای آشنایی بیشتر با این بازی، راهنمای بازی وازابی  را مشاهده کنید.

بازی آنلاین وازابی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا