نقد و بررسی بازی گروهی کاریبو کمپ

کاریبو کمپ” که یکی از جدیدترین و با حال ترین بازی های شرکت ژیگامیک فرانسه هست ،یک بازی فامیلی گیم و گروهی است که از 3 تا 7 نفر میتوانند در بازی شرکت داشته باشند.

توی این بازی ادا در آوردن ،شکلک در آوردن و خنده و سرعت عمل که چاشنی اصلی یک بازی گروهی و دورهمی است همه با هم جمع شده اند و با طراحی عالی و منحصر بفردی که این بازی دارد به نظر یکی از پر فروشترین و معروفترین بازیهای ژیگامیک خواهد بود.

هر چند که در نظر اول این بازی از نظر جعبه و محتویات به نظر خیلی بچه گانه بیاید ولی واقعیت این است که تجربه بازی نشان داده که همه سنین از 7-8 سال به بالا عاشق این بازی میشوند.بازی فکری کاریبوکمپ

راستی تا یادم نرفته بگم این بازی دو نفر ،دونفر با هم تیم هستند ولی آخر بازی یک نفر برنده بازی خواهد بود چونکه توی هر دست یار ها عوض خواهند شد.

فرض کنید با 6 نفر از دوستان یا خانواده نشستین دور هم و دارین پشت سر هم کارتها تون را با کارتهای روی میز جابجا میکنید بعد یکدفعه میبینید که یکی داره یه ادای برای یارش در میاره مثلا زبونش را در میاره،چشمک میزنه،گردنش رو میخارونه،…هر کدام از اینها رمز یه حیوان جور شده توی دست اون گروهه ،اگر درست حدس بزنید….

بهترین تعداد نفرات برای این بازی گروه های زوج است چونکه در حالت های فرد یک نفر باید تکی بازی کند ولی بازهم با حاله ولی من توصیه ما یه گروه 6 نفره است.

این بازی برای باز کردن یخ مهمونی ها و دورهمی ها عالیه .

استراتژی خاصی ندارد ولی سرعت عمل و فکر را با هم احتیاج دارد و یک حواس کاملا جمع

این فیلم هم ببینید که خود بچه های شرکت ژیگا میک دارند بازی میکنند:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا