100برد گیم برتر گروهی

پس از بررسی 100 برد گیم انتزاعی،100 برد گیم برتر کودکان و 100 برد گیم برتر استراتژیک سراغ 100 برد گیم برتر گروهی یا فامیلی گیم ها میرویم ، این رده از برد گیم ها جذابیت های فوق العاده ایی دارند و فوکوس این بازیهای فکری روی فان و جذاب بودن بازیها است و معمولا برعکس برد گیم های انتزاعی دارای جنبه های واقعی بیشتری هستند.

چون مبنای بررسی 3 رده گذشته مان سایت بردگیم گیک بوده است دوباره سری به این سایت میزنیم تا ببینیم این 100 تا بازی چه بازیهایی هستند:

سایت بردگیم                                 

در این لیست برد گیم هایی را میبینیم که کمتر گیمری آرزوی داشتن آنها را در سر ندارد، بازیهایی که نوعا با قوانین ساده میتواند ساعت ها ما را سرگرم کنند و لذتی فوق العاده را نصیب بازیکنان کنند.

رقیب بی منازع  ،دراین لیست، شرکت های” آزمودی “و “دی آف واندرز” هستند که با بازیهایی مثل “تیکت تو راید” یا “سون واندرز” در این لیست خود نمایی میکنند.

در این لیست در رتبه دوم بازی” پچ ورک” را می بینیم که بزودی وارد بازار ایران خواهد شد که تم جذابی را داراست و حدود 100 هزار تومان خواهد بود ،دراین بازی استراتژیک و فان قرار است شما شروع به درست کردن یک لحاف 40 تیکه کنید،..

بازی فکری پچ ورک

این بازی دارای رنک 1 برد گیم های ابسترکت است و رنک کلی این برد گیم فوق العاده 39 است.

بازی دیگری که دراین لیست است و نمیتوان از آن چشم برداشت بازی جذاب “استون ایج  Stone Age“است که در رده پنجم این لیست قرار دارد و طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد ،این بازی هم بزودی توسط شرکت ذهن زیبا وارد ایران خواهد شد ،در این بازی هر بازیکن قبیله خود را دارد و در پایان بازی هر قبیله که از نظر ساخت وساز ،تعداد افراد قبیله و کشف تمدن های جدید قویتر باشد فاتح بازی خواهد بود.

استون ایج- برد گیم

رنک استراتژیک این برد گیم 59 است و رنک کلی آن 63 است.

رده 12 این لیست را برد گیمی تازه نفس به نام” آی لاو اسکای “اشغال کرده است که این برد گیم را پیشرفته شده بازی کارکاسونه میشناسند و دراین یکی دو سالی که از تولید آن میگذرد،مورد توجه بسیاری از گیمر ها قرارگرفته است.

آی لاو اسکای

این بازی نیز توسط ذهن زیبا وارد شده است ،دارای رنک 103 استراتژی و رنک کلی 149 است.

بلافاصله بعد از این بازی، رقیب دیرین و با سابقه برای تمام برد گیم های دنیا و بسیار محبوب “کارکاسونه” قرار دارد که از سال 2000 تا کنون جز بازیهای محبوب علاقمندان به برد گیم بوده  و هست.

حسن این بازی راحتی یادگیری آن است و تم بازی ساخت و ساز در شهر کارکاسونه است .

 کارکاسونه

محبوبیت این بازی به حدی بوده که هر ساله چند ورژن جدید از آن تولید میشود که آخرین آن با تم” استار وارز” بوده است.

رنک کلی این برد گیم 123 است و بزودی در فروشگاهها در دسترس عموم خواهد بود.

فکر نمیکنم ایرانیها از خیلی از خوردن سوشی خوششون بیاد ولی نشون دادن که عاشق “سوشی گو” هستند،رده 33 این گروه از برد گیم ها را بازی سوشی گو متعلق به خود کرده است ،این بازی حال و هوای خیلی خوشمزه ایی دارد و جز بازیهای کارتی محسوب میگردد ،این بازی نیز از جمله بازیها ی شرکت ذهن زیبا میباشد و میتوانید در همین سایت ،اطلاعات تکمیلی بیشتری درباره آن کسب نمایید.

 سوشی گو

برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید: بازی فکری سوشی گو

“توباگو” برد گیمی است که تحولی در بازیهای فکری درایران ایجاد کرد و تا قبل از آن خیلی ها از برد گیم هایی توی این سبک شناختی نداشتند ،این شاهکار شرکت” زوخ” داری رنک 48 در لیست حاضر است ،این بازی دارای صفحه ایی است که هر دفعه قابل تغییر بوده و با استفاده از علایم و راهنمایی ها به گنج نهفته در بازی دسترسی پیدا خواهید کرد.

بازی فکری توباگو

برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید:بازی فکری توباگو

رده 99 ام این لیست هم مهمان تازه وارد ماست بازی کارتی و معروف از شرکت” آمیگو” که با قوانین بسیار ساده هیجان و نشاط زیادی را برای شما و اطرافیانتان بوجود خواهد آورد.

بازی فکری nimmt

این بازی کارتی جز قدیمی ترین بازیهای کارتی است و دارای ورژن های مختلف نیز میباشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا