بازی ایرانی سهامداران

2,490,000 

بازی رومیزی سهامداران یک بازی منحصربفرد طراحی شده ایرانی می‌باشد

دسته بندی

خانوادگی

تعداد بازیکن

2-4

مدت زمان بازی

30-60

پیچیدگی و سختی بازی

متوسط

گروه سنی

10 سال به بالا

کارت در بازی

دارد

صفحه در بازی

دارد

توکن در بازی

دارد

تایل های مقوایی در بازی

دارد

خرید آنلاین بازی سهامداران

در این بازی خانوادگی-اقتصادی، هر بازیکن تلاش می‌کند با خرید و فروش بلوک‌های سهام و تبدیل سهام به کالا و استفاده از اطلاعات محرمانه‌ای که در اختیار دارد، بیشترین درآمد را از نوسانات ارزش سهام شرکت‌ها بدست بیاورد. مکانیزم اصلی بازی که بر اساس جاگذاری توکن‌های اتفاقات است بسیار تمیز طراحی شده و در کنار آن یکی دیگر از جذابیت‌های این بازی امکان مذاکره و داد و ستد با دیگر بازیکنان است که با توجه به اطلاعاتی که هر بازیکن از تغییرات سهام در آینده دارد بعد جالبی به خود گرفته است.

بورس اوراق بهادار
فعالیت اقتصادی، یکی از اساسیترین اموری است که در همه جوامع مورد توجه قرار میگیرد. گروهی از مردم دارای پول، سرمایه و یا پسانداز هستند اما نمیتوانند از آن بهرهبرداری نمایند. گروهی دیگر هم توانایی انجام فعالیت اقتصادی را دارند اما سرمایه و پول کافی برای این امر دراختیار ندارند.
کار اصلی «بورس اوراق بهادار» این است که زمینهی مناسبی فراهم کند تا این دو گروه بهصورت قانونی در یک فعالیت اقتصادی شریک و علاوه بر تامین نیازهای یکدیگر از منفعت و سود این فعالیت بهرهمند گردند.
در این فرایند به نسبت پولی که سرمایهگزاران به سرمایهپذیران پرداخت میکنند از فعالیت اقتصادی آنها «سهم» میگیرند.
این «سهم»ها قابل خرید و فروش هستند و ممکن است درطول زمان ارزش آنها دچار نوسان شود. سرمایهپذیرها نیز سود حاصل از فعالیتهای اقتصادی را با «سهامداران» تقسیم مینمایند.
درواقع سهمی که هر فرد در اختیار دارد هم دارای ارزش ریالی بوده و قابلیت نقدشوندگی دارد و هم در زمانهای مختلف به دارنده آن سود تعلق میگیرد.
آنچه ذکر شد اساس بازی رومیزی «سهامداران» است که توسط مجموعه «بارانِگار» طراحی و تولید شدهاست.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “بازی ایرانی سهامداران”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا