بازی ایرانی مهاجمان دریای شمال (RAIDERS OF THE NORTH SEA)

4,800,000 

بازیکنان، در نقش “وایکینگ‌ها”ی جنگجو، می‌کوشند تا با حمله به مکان‌های مسکونیِ دوراُفتاده و چپاولِ آن‌ها، دلِ “رییس قبیله” را به دست بیاورند؛

دسته بندی

خانوادگی

تعداد بازیکن

2-4

مدت زمان بازی

60-90

پیچیدگی و سختی بازی

نسبتا سخت

گروه سنی

10 سال به بالا

کارت در بازی

دارد

صفحه در بازی

دارد

تاس در بازی

دارد

مهره و آدمک در بازی

دارد

توکن در بازی

دارد

تایل های مقوایی در بازی

دارد

خرید آنلاین بازی مهاجمان دریای شمال

روزگار، روزگارِ “وایکینگ‌ها”ست! بازیکنان، در نقش “وایکینگ‌ها”ی جنگجو، می‌کوشند تا با حمله به مکان‌های مسکونیِ دوراُفتاده و چپاولِ آن‌ها، دلِ “رییس قبیله” را به دست بیاورند؛ آن‌ها باید گروه تشکیل داده، آذوقه تدارک دیده و برای غارتِ طلا، آهن و حیوانات اهلی، عازمِ شمال شوند.

هر آن‌چه در جنگ فراچنگ می‌آید، افتخار است؛ حتی مرگ در دستانِ “والکیری‌ها”… پس جنگجویان خود را فرا بخوانید که زمان، زمانِ حمله است! (توضیح مترجم: “والکیری‌ها” -در باورِ مردمان شمال اروپا- اِلاهگانی هستند که نتیجه‌ی جنگ‌ها را تعیین کرده و نیمی از کُشتگان را با خود به “والهالا”، تالارِ مقدّسِ کُشتگان می‌برند.)

 

هدف بازی
هدفِ “مُهاجمانِ دریای شمال”، داشتنِ بیش‌ترین امتیاز در پایان بازی و تحت تأثیر قرار دادنِ “رییس قبیله” است. امتیازات، بیش از هر چیز، با حمله به مکان‌های مسکونی، غارتگری و ارائه‌ی پیشکش به “رییس قبیله” به دست می‌آیند. چگونگیِ استفاده از “غنایم” نیز در موفقیتِ بازیکنان موثر است. بازی، در 3 حالت به پایان می‌رسد: فقط 1 مجموعه از 6 مجموعه‌ی غنایمِ قلعه‌ها فتح‌نشده باقی مانده باشد… یا همه‌ی “والکیری‌ها” از بازی خارج شده باشند… یا همه‌ی پیشکش‌ها ارائه شده باشند.

 

راهنمای بازی فکری مهاجمان دریای شمال (Raiders of the North sea)

 

ویدئوی آموزش بازی مهاجمان دریای شمال

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “بازی ایرانی مهاجمان دریای شمال (RAIDERS OF THE NORTH SEA)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا