بازی ایرانی باغ موزه (ARBORETUM)

تعداد بازدید: 157
مشخصات بازی
دسته بندی خانوادگی
تعداد بازیکن 2-4
مدت زمان بازی 15-30
پیچیدگی و سختی بازی متوسط
گروه سنی +10
نیاز به زبان انگلیسی ندارد
کارت در بازی دارد

خرید اینترنتی بازی رومیزی باغ موزه

shop

 دن کاسار طراح این بازی، خلاقیت هنری و تفکر استراتژیک را با هم ادغام و یک بازی متفاوت و جذاب ابداع کرده است. در این بازی، بازیکنان با ایجاد مسیر های متنوع تلاش می‌کنند تا مجموعه‌ی زیباتری را برای بازدید کنندگان خود بسازند، تعداد این مسیر‌ها در پایان بازی امتیاز هر بازیکن و در نهایت برنده‌ی بازی را مشخص می‌کند. این مجموعه دارای 80 کارت در ده رنگ مختلف است که هر رنگ دارای گونه‌های مختلفی از درختان است.

زیبایی طبیعت در هیچ مکانی به اندازه‌‌ي یک باغ پر از رنگ‌های باشکوه نمایان نیست. در بازی باغ موزه، شما در تلاش هستید تا با برنامه‌ریزی دقیق، مسیرهایی را برای بازدید کنندگانی که در فضایی بی نظیر و پر از جوانه ها و برگ ها قدم می‌زنند ایجاد کنید. شکوفه های شاد گیلاس، ذغال اخته های معطر،‌ درختان بلوط باشکوه و ... همگی در این بهشت آرام جای دارند. اما در پس این ظاهر آرام، فضایی پر از رقابت بازی جریان دارد. شما باید تصمیم بگیرید که چه کارتی در باغ شما کاشته شود و چه کارتی در دست شما باقی بماند، چرا که تنها متخصص ترین باغ موزه‌دار می‌تواند در میان دوست‌داران طبیعت مشهور شود.

80 عدد کارت در 10 نوع مختلف در بازی وجود دارد. از هر نوع کارت 8 عدد ( با اعداد 1 تا 8) در بازی وجود دارد. بر اساس تعداد بازیکنان، مشخص کنید که باید چند نوع گیاه در بازی وجود داشته باشد.

 
قیمت: 950,000 ریال
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سرزمین ذهن زیبا می باشد.

طراحی و توسعه: نیکو وب

تماس با سرزمین ذهن زیبا

تماس با بخش فروش: 88482038

تماس با مدیریت: 88728961 و 88728962