بازی کارتی پنج گنج

690,000 

بازی فکری پنج گنج، یک بازی تشکیل مجموعه است که در آن باید مجموعه ای از کارت ها با رنگ های مختلف را به همراه بازیکنان دیگر فراهم کنید.

دسته بندی

خانوادگی

تعداد بازیکن

2-4

مدت زمان بازی

60-90

پیچیدگی و سختی بازی

متوسط

گروه سنی

10 سال به بالا

کارت در بازی

دارد

صفحه در بازی

دارد

تاس در بازی

دارد

مهره و آدمک در بازی

دارد

توکن در بازی

دارد

تایل های مقوایی در بازی

دارد

خرید آنلاین بازی پنج گنج

کمیسیون بین المللی باستان شناسی پس از سال ها پژوهش و اکتشاف موفق شد تا گنجینه ای نایاب شامل الماس آبی ایرانی، یاقوت بنفش هلندی، برلیان سرخ آمریکایی، جوبیلی زرد آفریقایی و زمرد سبز ژاپنی را جمع آوری کند. پس از مدتی به علل سیاسی و فرهنگی، منازعه بین کشورها و اشخاص مختلف برای تصاحب این جواهرات بالا گرفت تا جایی که کمیسیون مجبور به مداخله شد و چنین مقرر نمود که اشخاصی که تقاضای دریافت این گنجینه را دارند باید در مسابقه ای که توسط مجمع طراحی و برگزار می شود، شرکت کنند. کسی که بتواند بالاترین امتیاز را در این مسابقه کسب کند صاحب این جواهرات افسانه ای خواهد شد.

بازی در چند دور انجام می شود که هر دور شامل 3 نوبت است. هر بازیکن در نوبت اول، 2 کارت و در نوبت های بعد، 1 کارت را جلوی خودش روی زمین می گذارد و به همان تعداد از روی دستۀ کارت ها می کشد (یعنی در دور اول هر بازیکن 2 کارت و در دور دوم و سوم 1 کارت می کشد) هنگامیکه هر بازیکن 4 کارت را مقابل خود روی زمین قرار بدهد یک دور تمام می شود. سپس تمام کارت های مقابل بازیکنان را نگاه کرده و رنگ غالب را مشخص می کنیم. رنگ غالب به بانک بازیکنان افزوده می شود و بقیه کارت ها می سوزند.

این محصول تولید کالو گیمز می باشد.

ویدئوی آموزشی بازی فکری پنج گنج

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “بازی کارتی پنج گنج”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا