بازی فکری و اسباب بازی ایرانی در نمایشگاه اسباب بازی

همزمان با برپایی پنجمین نمایشگاه بازی و اسباب بازی، صدها اسباب بازی طراحی و تولید شده ایرانی و همچنین بازی های بومی مناطق مختلف کشور عرضه شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، به نقل از ستاد خبری پنجمین نمایشگاه بازی و اسباب بازی، این نمایشگاه 12 تا 16 بهمن 94 با حضور ده ها شرکت تولید کننده و خدماتی بازی و اسباب بازی، در سالن حجاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد..
در این نمایشگاه انواع بازی فکری، هوشی، آموزشی، وسایل بازی همچون اسکوتر، اسکیت، اسباب‌بازی‌های الکتریکی، ربات ها ،چرتکه ها، انواع پازل ها، انواع بازی های مکعبی سه بعدی، وسایل بازی رنگ شناسی، خمیر بازی، بازی های آموزشی، انواع اسباب بازی پلاسکویی، انواع اسباب بازی های پسرانه انواع ماشین و کامیون، سه چرخه، رالی اسپرت و انواع عروسک ها، ماشین و کامیون، سه چرخه و ده ها بازی فکری دیگر ارائه و در معرض دید علاقمندان بویژه کودکان و والدین قرار گرفت.
در پنجمین نمایشگاه بازی و اسباب بازی ایرانی صرفا اسباب بازی و تولیداتی که متناسب با فرهنگ ایرانی اسلامی طراحی و تولید شده و برای رشد و شکوفائی کودکان مفید است، عرضه شد..
یکی از اهداف برگزاری پنجمین نمایشگاه بزرگ بازی و اسباب بازی که همزمان با آغاز دهه مبارک فجر و آغاز جشن های پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد، آشنایی کودکان و نوجوانان با فعالیت آن روزهای کودکان و نوجوانان و همچنین بیان خاطرات روزهای انقلاب و بازی های آن دوران است.
همچنین برنامه بازدید گروهی دانش آموزان از نمایشگاه نیز طراحی شده و به همه دانش آموزانی که به این روش از نمایشگاه بازدید کنند، کارت اعتباری خرید با تخفیف 15 درصدی جهت خرید انواع بازی، بازی فکری و …اهداء شد.

منبع: شبکه خبر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا