بازی ایرانی کافه حیوانات 3 : وحشی مادرزاد (BEASTY BAR 3 :BORN TO BE WILD)

تعداد بازدید: 250
قیمت: 1,200,000 ریال

 

بازی Beasty Bar 3 یکی از بهترین بازی های کارتی-خانوادگی دنیا است. در این بازی، هر بازیکن باید با انتخاب درست کارت ها و قرار دادن آن ها در صف، سعی کند حیوانات خود را وارد کافه حیوانات کرده و همزمان از ورود حیوانات دیگر به کافه جلوگیری کند. با توجه به تعداد حیوانات متنوعی که در این بازی وجود دارد، استراتژی های مختلفی برای پیروزی نیز به وجود می آید.
بازی Beasty Bar 3 در واقع سومین نسخه از سری بازی های کافه حیوانات است که از تم اصلی بازی یعنی قرار گیری در صف و جرکت به سمت کافه استفاده کرده و 13 حیوان جدید با قدرت های بسیار جذاب را به بازی اضافه می کند. شما می توانید این بازی را با دو نسخه دیگر Beasty Bar نیز ترکیب کنید.
روش ترکیب 3 بازی به این صورت است که در ابتدای هر دور از بازی، شما باید 12 کارت حیوان را از بین 36 حیوان موجود در کافه حیوانات انتخاب کرده و یک دسته 12 کارته به انتخاب خود بسازید. شرط ساختن این دسته کارت این است که اعداد تکراری در دست خود نداشته باشید. مثلا پنگوئن و آفتاب پرست، هر دو عدد 5 هستند و شما می توانید فقط یکی از این دو حیوان را به دست خود اضافه کنید.
بازی به شیوه معمولی انجام شده و بازیکنی در پایان بازی برنده است که مجموع امتیاز حیواناتی که وارد کافه کرده است، از بقیه بازیکنان بیشتر باشد.

 

خرید اینترنتی بازی کافه حیوانات 3

shop

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سرزمین ذهن زیبا می باشد.

طراحی و توسعه: نیکو وب

تماس با سرزمین ذهن زیبا

تماس با بخش فروش: 88482038

تماس با مدیریت: 88728961 و 88728962