پازل‌های هوشمند کمپانی اسمارت گیمز

کمپانی بلژیکی اسمارت‌گیمز، با تولید بیش‌از 40 عنوان متفاوت از پازل‌های هوشمند جذّاب و متفاوت، یکی‌از بزرگ‌ترین تولیدکنندگانِ این قبیل پازل‌ها -به‌عنوانِ زیرمجموعه‌ای از بازی‌های فکری- به‌حساب می‌آید. این بازی‌ها در بیش‌از 80 کشور جهان، توزیع شده و در زمره‌ی خوش‌فروش‌ترین محصولات فرهنگی – آموزشی برای تمامی سنین قرار گرفته‌اند.

پازل هوشمند

smart puzzle

پازل هوشمند: یک بازی یک‌نفره یا گروهی؟

پازل‌های هوشمند، به‌طور معمول، بازی‌هایی تک‌نفره محسوب می‌شوند؛ شما می‌توانید در هر مکان یا هر زمان، بدون نیاز به فردی دیگری، از بازی لذّت ببرید و ناگفته پیداست که همین نکته، این پازل‌ها را به هدیه‌ای مناسب برای خانواده‌های تک‌فرزند تبدیل می‌کند. از طرفی، چند بازیکن می‌توانند هم‌زمان و با هم‌فکری یکدیگر به حلّ چنین پازل‌هایی بپردازند یا این‌که معمّاهای مختلفِ هر بازی را -یکی‌درمیان- بین خود تقسیم کرده و بازی را تبدیل به مسابقه‌ای پُرهیجان کنند.

 بازی تک نفره پازل هوشمند

پازل هوشمند: یادگیری ساده و سطوح مختلف

قوانین اصلی پازل‌های هوشمند، قوانینی هستند که نحوه‌ی چیدمان قطعات مختلف پازل را در صفحه‌ -که معمولاً ثابت است- تعیین می‌کنند. این قوانین بسیار مختصر و ساده هستند و تنها چند دقیقه برای یادگیری آن‌ها کافی است. معمّاها نیز طوری طراحی شده‌اند که کم‌کم -و هم‌زمان با ورزیده‌تر شدنِ بازیکن- به درجه‌ی سختی‌شان افزوده می‌شود. این امر باعث می‌شود که بازیکن قدم‌به‌قدم برای حلّ معمّاهای دشوارتر آماده شود و سختیِ احتمالیِ یک معمّای خیلی پیچیده، آزارش ندهد. به‌طور معمول، پازل‌های هوشمند دارای 4 درجه‌ی سختی هستند ولی برخی‌از آن‌ها به درجه‌ی پنجم سختی نیز می‌رسند -که حلّ کردنِ آن‌ها نشان‌دهنده‌ی نبوغ شماست.

 smart puzzle level

پازل هوشمند: یک بازی منطقی و ورزشی برای ذهن

ذهن شما -در هر سنّ یا از هر جنسیتی که باشید- با ورود به دنیای پازل‌های هوشمند، از لحاظ تفکّر منطقی، دید و تجسّم هندسی، شناخت نشانه‌ها، قدرت حلّ مسأله، تمرکز، حساب احتمالات و بسیاری موارد دیگر آشکارا ورزیده‌تر و قدرتمندتر خواهد شد. این پازل‌ها در عین سرگرمی و لذّت، مستقیماً بر روی هوش، حافظه و مهارت‌های فکری شما تأثیر گذاشته و با توجه به ذاتِ آرام خود، آستانه‌ی تحمّل شما را نیز بالا خواهد برد.

 smartgames smart puzzles

پازل‌های هوشمند: زیبا و باکیفیت

کمپانی اسمارت‌گیمز، به ایده‌های خلاقانه در خلق پازل‌ها بسنده نکرده و بهترین طراحی‌های گرافیکی و بهترین مواد اوّلیه‌ (اعمّ از پلاستیک، چوب و کاغذ) را نیز برای تولید قطعات و صفحه‌های پازل و همچنین بسته‌بندی آن‌ها در نظر گرفته‌اند. جعبه‌های خوش‌رنگ و پُرانرژیِ این پازل‌ها ممکن است علاقه‌مندان را به این اشتباه بیندازد که آن‌ها مناسب کودکان خردسال هستند امّا حقیقت این است که بزرگسالان نیز دقیقاً به‌اندازه‌ی کودکان، با آن‌ها درگیر خواهند شد. ضمناً طراحی جعبه‌های اسمارت‌گیمز به‌گونه‌ای است که جمع‌آوری قطعات آن، بعد از استفاده و بازی، بسیار ساده است.

 camelot jr

پازل‌های هوشمند و جوایز متعدد بین‌المللی:

خلاقیت و ایده‌های بی‌نظیر گروه ایده‌پردازی و طراحی کمپانی اسمارت‌گیمز منتقدان و کارشناسان بسیاری را در سرتاسر جهان -به‌ویژه اروپا- به تحسین آن‌ها واداشته است. پازل‌های اسمارت‌گیمز روی‌هم‌رفته موفق‌به دریافت بیش‌از 70 جایزه‌ی معتبر بین‌المللی از کشورهای مختلف جهان شده‌اند.

 smart puzzle awards

 پازل هوشمند چیست؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا