بازی فکری ریف رف (Riff Raff)

تعداد بازدید: 9424
قیمت: 3,450,000 ریال

بازی فکری ریف رَف (Riff Raff)

 

(برای 2 تا 4 بازیکن، هشت سال به بالا)
(کاندیدای بهترین بازی سال 2013 و برنده ی جایزه ی "بازی خوب / Spiel Gut" از کمیته ی عالی بازی و اسباب بازی آلمان)
"دزدهای دریایی"، کوچک ترین گرفتاریِ "ناخدا بولزای" هستن! اون کلّی خطر کرده و همه ی محموله ش رو - مخفیانه و با هزار بدبختی - تو قسمت های مختلف دکلِ کشتی جا داده تا دستِ هیچ "خلافکارِ پا چوبی ای" به ش نرسه! با یه همچین حرکتِ خفن و غیرعادی ای برای حفظِ امنیتِ محموله، بعضی از ملوان های کار کُشته و سرد و گرم چشیده، وسطِ دکل کشتی، یه لنگه پا مونده ن و به سختی می توننِ تعادل خودشون رو حفظ کنن! توی این وضعیت (که انگار اختیارِ کشتی افتاده دستِ جنّ و پری های دریایی!) همه چی شروع می کنه به لیز خوردن و این وَر و اون وَر رفتن؛ تا جایی که کلّ کشتی تو خطرِ واژگون شدن تو امواجِ متلاطم قرار می گیره! ولی تو یه چشم به هم زدن، بهترین ملوانِ ناخدا بولزآی، بارِ در حالِ سقوط رو رو هوا می گیره...
هدف بازی: اوّلین بازیکنی که بتونه همه ی 8 تا آیتمِ محموله (قطعاتِ چوبی)ش رو سوارِ کشتی بکنه، برنده ی بازی می شه...
بار زدنِ کشتی: نوبت تون که می شه، یکی از قطعاتِ (آیتم های) چوبی تون رو انتخاب می کنین و می ذارینِش توی کشتی... عددِ روی کارتِ بازی شده، نشون می ده که قطعه ی چوبی رو توی کدوم قسمت از کشتی باید بذارین... اگه قسمتی از بازوی دکل باشه (5 تا 10) و دستِ کم یه قطعه ی چوبیِ دیگه هم، از قبل، اون جا بوده باشه، اون وقت شما اجازه دارین 2 تا قطعه تو اون قسمت سوار کنین، یکی بعد از دیگری! قبل از ادامه دادنِ نوبت تون، باید اعلام کنین که یه آیتم می خواین بار بزنین یا 2 تا... و دیگه در طولِ نوبت تون، نمی تونین تصمیم تون رو عوض کنین! اگه در حینِ اوّلین تلاش تون برای بار زدن، محموله از کشتی بیفته پایین، دیگه نمی تونین برای بار زدنِ دوّمین قطعه هم تلاش کنین!...

 

خرید اینترنتی بازی تعدلی Riff Raffshop

 

راهنمای فارسی بازی تعادلی Riff Raff

 

سازنده بازی فکری: Zoch
راهنمای بازی فکری ریف رَف دانلود
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Zoch

1 17 ZOCH

شرکت آلمانی زوخ در سال 1987 شروع به کار کرده است. در طی این سالها با طراحی بیش از چهل بازی متنوع و مفرح به یک شرکت نام آور در حوزه ساخت بازی در جهان تبدیل شده است.
تمرکز اصلی این شرکت بر روی بازیهای کودکان و بازیهای خانوادگی می باشد. محصولات زوخ را می توان با دو ویژگی کیفیت بسیار بالا و شاد و مفرح بودن آنها شناخت.
در سال 1998 با معرفی بازی Zicke Zacke Hühnerkacke (المپیک جوجه ها) ، جوایز متعددی که به آن تعلق گرفت و متعاقب آن فروش فوق العاده ای که کرد باعث شد تا شرکت زوخ اقدام به طراحی و انتشار تعداد زیادی بازی در دنیای مرغ و خروس ها نماید که علاوه بر موفقیت قابل توجه آنها، این بازی ها را به عنوان علامت مشخصه شرکت تبدیل نمود.
نوآوری مستمر و طراحی منحصر به فرد بازیها جوایز متعدد بین المللی را برای این کمپانی به ارمغان آورده است.

وب سایت شرکت Zoch

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سرزمین ذهن زیبا می باشد.

طراحی و توسعه: نیکو وب

تماس با سرزمین ذهن زیبا

تماس با بخش فروش: 88482038

تماس با مدیریت: 88728961 و 88728962