Pintoo

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Pintoo

Pintoo

پازل های «چراغ خوابی» (Showpiece Lanterns) و پازل های «گلدانی» (Puzzle Vases) محصولاتی بی نظیر از شرکت تایوانی «PiNTOO» بوده که هم اکنون در ایران به نمایندگی شرکت «سرزمین ذهن زیبا» توزیع و پخش می شود. شرکت «PiNTOO» از زیرمجموعه ها و تولیدکننده های سابق پازل های رَوِنزبرگِر بوده که مدتی است فعالیت مستقل خود را آغاز نموده و دست به تولید انواع و اقسام پازل های دو بُعدی و سه بُعدی (با تنوع بسیار بالا) زده است.

خلاقیت و ارائه ی ایده های نو و تازه، از اصلی ترین مشخصات پازل های «PiNTOO» است. این محصولات با طراحی فکر شده و خلاقانه شان، «پازل» را از یک شیء صرفاً تزیینی به یک شیء زیبای کاربردی تبدیل کرده اند؛ پازل های «گلدانی» پینتو، با لیوان های کوچکی که در داخل آن ها قرار می گیرد، هم لذتِ ساختن یک پازل جذاب را به شما می دهند و هم مانند گلدان هایی واقعی، با در بر گرفتن چند شاخه ی گل، زیبایی را به خانه ی شما می آورند؛ پازل های «چراغ خوابی» پینتو، با نور ملایم و آرامش بخش لامپ های LED که در داخل آن ها تعبیه شده، علاوه بر پرورش قدرت تجسم و دید هندسی شما، روشنایی شبانه ی اتاق خواب شما را نیز تأمین می کنند.

برجسته ترین خصوصیت پازل های پینتو، جنس پلاستیکی مرغوب و چاپ ضد آب آن هاست که باعث می شود این محصولات، یک سر و گردن بالاتر از محصولات مشابه بایستند. جنس خاص این محصولات به شما امکان می دهد که در صورت نیاز، بتوانید با یک دستمال مرطوب آن ها را تمیز کنید، بدون این که نگران خراب شدن قطعات آن ها باشید. این قطعات ظریف و متناسب، بدون نیاز به قطره ای چسب، در کنار یکدیگر باقی می مانند و حتی در صورت حرکت داده شدن نیز استحکام و پایداری خود را از دست نمی دهند.

شرکت پینتو به فکر بچه های کوچک تر و افراد کم تر مسلط به ساخت و ساز پازل نیز بوده و در همین راستا، قطعات مختلف پازل های خود را شماره گذاری نموده است؛ این امر می تواند به مثابه کمکی مفید برای کوچک ترهایی که ممکن است برای ساختن پازل به مشکل بر بخورند، تلقی شود؛ در حالی که افراد ماهرتر می توانند بدون توجه به شماره های پشت قطعات،کارِ خودشان را انجام بدهند.

پازل های «گلدانی» و پازل های «چراغ خوابی» پینتو (PiNTOO) با طراحی منحصر به فرد و کیفیت بسیار بالای تولید، می توانند هدایایی ارزشمند برای کودکان، بستگان، دوستان و آشنایان شما باشند.

سایت شرکت Pintoo

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سرزمین ذهن زیبا می باشد.

طراحی و توسعه: نیکو وب

تماس با سرزمین ذهن زیبا

تماس با بخش فروش: 88482038

تماس با مدیریت: 88728961 و 88728962