بازی فکری نو، تنکس! (NO THANKS)

تعداد بازدید: 4084
قیمت: 750,000 ریال

نو تنکس (نه، ممنون! / No Thanks):

 
یکی‌از پُرطرفدارترین بازی‌های کارتی دنیا!
قوانین بازی، بسیار ساده هستند. هر بازیکن، در نوبت خودش، باید یکی‌از این دو کار را انتخاب کند:
1) یکی‌از سکّه‌هایش را بدهد تا مجبور نباشد کارتِ روی میز را بردارد!
2) کارت روی میز را (با همه‌ی سکّه‌های روی آن) بردارد و کارت بعدی را رو کند!
مکانیزم «نو تنکس!»، مکانیزم «حراج / مزایده» و «جمع‌آوری مجموعه» است و کسی بازی را می‌بَرد که در پایان کار، کم‌ترین مجموع اعداد را در دست خود داشته باشد!
یک پیشنهاد فوق‌العاده جذاب برای جمع‌های خانوادگی و دوستانه!
* تعداد و سن بازیکنان: 3 تا 7 بازیکن، 8 سال به‌بالا
* مدت زمان بازی: 20 تا 30 دقیقه
* کارکرد و نکات آموزشی:
افزایش هیجان و تقویت قدرت تصمیم‌گیری

 

خرید اینترنتی بازی فکری No Thanksshop

 

دانلود راهنمای فارسی بازی کارتی No Thanks

 

TAGS: بازی فکری No Thanks,بازی رومیزی No Thanks,بازی کارتی No Thanks,بازی فکری نو، تنکس!,بازی کارتی نو، تنکس!,بازی رومیزی نو، تنکس!,راهنمای بازی,راهنمای فارسی,

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

مِی‌فِر (Mayfair Games)

کمپانی آمریکایی - آلمانی "مِی‌فِر" (Mayfair Games) یکی‌از بزرگ‌ترین کمپانی‌های تولید و پخش بازی‌های فکری مختلف، از جمله بازی‌های کارتی، بوردگیم‌ها (board game) و بازی‌های RPG (بازی‌هایی که در آن‌ها، بازیکن باید «نقش» یک کاراکتر خاص را ایفا کند) است که چیزی در حدود 40 سال قدمت دارد و یکی‌از قدیمی‌های این صنعت محسوب می‌شود.

از مهم‌ترین بوردگیم‌هایی که از طریق این کمپانی در ایران پخش می‌شود، می‌توان به "جوهاری"، "آیل آو اسکای" (Stone Age)، "کاورنا"، "اگریکولا"، "پَچ‌وورک"، "سابوتور"، "نو، تَنکس" (No, Thanks!) و..... اشاره کرد.

کیفیتِ مواد اوّلیه‌ی به‌ کار رفته در این بازی‌ها در بالاترین سطح ممکن بوده و بسیاری از بازی‌های تولیدشده یا پخش‌شده توسط این شرکت، دارای بالاترین رُتبه‌ها در رده‌بندی بازی فکری و استراتژیک در سرتاسر دنیا هستند.

این شرکت آمریکایی - آلمانی، در سال 1991، امتیاز پخش ورژن انگلیسی بازی معروف و پرفروش دنیا به نام "کاتان" (Catan) را دریافت کرد و این بازی را به اوج خود رساند تا جایی‌که در سال 2013، بیش‌از 000,750 نسخه از این بازی به‌توسط "مِی‌فِر" به فروش رسید. در سال 2016، حق پخش بازی "کاتان" به شرکت "آزمودی" داده شد.

کمتر گِیمِری در سراسر جهان وجود دارد که یکی از بوردگیم ‌های "مِی‌فِر" را در قفسه‌ی بازی‌های خود نداشته باشد. تمام این بازی‌ها جزو عناوین برتر بوردگیم یا بازی‌های کارتی در دنیا هستند.

سایت کمپانی می فر

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سرزمین ذهن زیبا می باشد.

طراحی و توسعه: نیکو وب

تماس با سرزمین ذهن زیبا

تماس با بخش فروش: 88482038

تماس با مدیریت: 88728961 و 88728962