بازی فکری کاورنا (CAVERNA)

تعداد بازدید: 6501
قیمت: 5,900,000 ریال

کاوِرنا (Caverna): رقابت کشاورزان غارنشین!


دنباله‌ای بر بازی بسیار موفق «اگریکولا»...
در این بازی استراتژی بی‌نظیر که سرشار از جزییات جذاب و دوست‌داشتنی است و مکانیزم آن، مکانیزم «چیدمان کاشی» و «جای‌گذاری آدمک» است، بازیکنان، نقش کوتوله‌های کشاورز غارنشینی را بازی می‌کنند که با کمک همسر و فرزندان‌شان به‌دنبال گسترش زمین‌های کشاورزی خود در کوهستان و جنگل و افزایش محصولات زراعی خود هستند و هم‌زمان می‌کوشند تا «غار» را به مکانی مناسب برای زندگی خانواده‌شان تبدیل کنند...
* تعداد و سن بازیکنان: 1 تا 7 بازیکن، 12 سال به‌بالا
* مدت زمان بازی: 30 تا 210 دقیقه

* کارکرد و نکات آموزشی:
افزایش قدرت تفکّر و برنامه‌ریزی استراتژیک و تصمیم‌گیری برای بلند مدت
افزایش توانایی مدیریت منابع و شَمّ اقتصادی

یک بازی فکری جدید از سرزمین ذهن زیبا برای کودکان شما!

 

تعدادی از جوایز و افتخارات بین‌المللی:

 

2014 Spiel der Spiele Hit mit Freunden Recommended

2014 International Gamers Award - General Strategy: Multi-player Nominee

2014 Guldbrikken Best Adult Game Winner

2013 Meeples' Choice Nominee

2013 Golden Geek Best Board Game Artwork/Presentation Nominee

 

خرید اینترنتی بازی رومیزی Cavernashop

 

دانلود راهنمای فارسی بازی فکری Caverna

 

 

برچسب ها: بازی رومیزی کورنا / بازی فکری کورنا / بردگیم کورنا / بوردگیم کورنا / خرید بازی کورنا / بازی رومیزی Caverna / بازی فکری Caverna / بردگیم Caverna / بوردگیم Caverna / خرید بازی Caverna / بردگیم / بوردگیم / Caverna board game / بازی رومیزی / بازی فکری / بازی فکری کاورنا / بازی رومیزی کاورنا / بردگیم کاورنا / بوردگیم کاورنا / خرید بازی کاورنا /

سازنده بازی فکری: می فیر
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

مِی‌فِر (Mayfair Games)

کمپانی آمریکایی - آلمانی "مِی‌فِر" (Mayfair Games) یکی‌از بزرگ‌ترین کمپانی‌های تولید و پخش بازی‌های فکری مختلف، از جمله بازی‌های کارتی، بوردگیم‌ها (board game) و بازی‌های RPG (بازی‌هایی که در آن‌ها، بازیکن باید «نقش» یک کاراکتر خاص را ایفا کند) است که چیزی در حدود 40 سال قدمت دارد و یکی‌از قدیمی‌های این صنعت محسوب می‌شود.

از مهم‌ترین بوردگیم‌هایی که از طریق این کمپانی در ایران پخش می‌شود، می‌توان به "جوهاری"، "آیل آو اسکای" (Stone Age)، "کاورنا"، "اگریکولا"، "پَچ‌وورک"، "سابوتور"، "نو، تَنکس" (No, Thanks!) و..... اشاره کرد.

کیفیتِ مواد اوّلیه‌ی به‌ کار رفته در این بازی‌ها در بالاترین سطح ممکن بوده و بسیاری از بازی‌های تولیدشده یا پخش‌شده توسط این شرکت، دارای بالاترین رُتبه‌ها در رده‌بندی بازی فکری و استراتژیک در سرتاسر دنیا هستند.

این شرکت آمریکایی - آلمانی، در سال 1991، امتیاز پخش ورژن انگلیسی بازی معروف و پرفروش دنیا به نام "کاتان" (Catan) را دریافت کرد و این بازی را به اوج خود رساند تا جایی‌که در سال 2013، بیش‌از 000,750 نسخه از این بازی به‌توسط "مِی‌فِر" به فروش رسید. در سال 2016، حق پخش بازی "کاتان" به شرکت "آزمودی" داده شد.

کمتر گِیمِری در سراسر جهان وجود دارد که یکی از بوردگیم ‌های "مِی‌فِر" را در قفسه‌ی بازی‌های خود نداشته باشد. تمام این بازی‌ها جزو عناوین برتر بوردگیم یا بازی‌های کارتی در دنیا هستند.

سایت کمپانی می فر

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سرزمین ذهن زیبا می باشد.

طراحی و توسعه: نیکو وب

تماس با سرزمین ذهن زیبا

تماس با بخش فروش: 88482038

تماس با مدیریت: 88728961 و 88728962