بازی فکری اگریکولا نسخی اصلی (Agricola)

تعداد بازدید: 5758
قیمت: 2,800,000 ریال

 بازی فکری اگریکولا نسخه اصلی (Agricola)

 

یکی‌از بهترین بازی‌های رومیزی استراتژی با محوریت کشاورزی، دام‌پروری و اقتصاد...در «اگریکولا» شما نقش کشاورزی را بازی می‌کنید که با همسرش در یک کلبه‌ی چوبی زندگی می‌کند. در هر نوبت از بازی، شما دو کار انجام می‌دهید: یکی، از طرف خودتان و دیگری، از طرف همسرتان: کارهای زیادی در مزرعه هست که باید انجام شود:

جمع‌آوری خاک رُس، چوب و سنگ، ساختن حصار و پرچین و خیلی کارهای دیگر...
کشاورزهایی که بچه‌دار می‌شوند، می‌توانند نیروی کار بیش‌تری داشته باشند ولی برای بچه‌دار شدن، اول باید خانه را کمی بزرگ‌تر کرد... در ضمن، شکم بچه ها را هم باید سیر کرد! مکانیزم‌های اصلی این بازی، «مدیریت کارت»، «تعیین قلمرو»، «توانایی‌های متنوع بازیکنان»، «جای‌گذاری آدمک» و... است.
این بردگیم، قابلیت انجام شدن در سطوح «ساده» و «پیچیده» را دارد؛ کافی است تصمیم بگیرید که از 2 دسته‌ی اصلی کارت‌های بازی استفاده بکنید یا نه...
بردگیم اگریکولا هم‌خانواده‌ی - و به‌نوعی، پدر معنوی - بازی رومیزی کاوِرنا محسوب میشود...
* تعداد و سن بازیکنان: 1 تا 5 بازیکن، 12 سال به‌بالا
* مدت زمان بازی: 30 تا 150 دقیقه
* کارکرد و نکات آموزشی: افزایش ریسک‌پذیری
افزایش قدرت تفکّر و برنامه‌ریزی استراتژیک و تصمیم‌گیری برای بلند مدت
افزایش توانایی مدیریت منابع و شَمّ اقتصادی

 

خرید اینترنتی بازی فکری Agricolashop

 

دانلود راهنمای فارسی بازی فکری اگریکولا نسخه اصلی PDF

 

برچسب ها: بازی رومیزی اگریکولا / بازی فکری اگریکولا / بردگیم اگریکولا / بوردگیم اگریکولا / خرید بازی اگریکولا / Agricola Board game/ بازی رومیزی Agricola / بازی فکری Agricola / بردگیم Agricola / خرید بازی Agricola / بردگیم / بوردگیم / بازی فکری / بازی رومیزی / board game / 

سازنده بازی فکری: می فیر
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

مِی‌فِر (Mayfair Games)

کمپانی آمریکایی - آلمانی "مِی‌فِر" (Mayfair Games) یکی‌از بزرگ‌ترین کمپانی‌های تولید و پخش بازی‌های فکری مختلف، از جمله بازی‌های کارتی، بوردگیم‌ها (board game) و بازی‌های RPG (بازی‌هایی که در آن‌ها، بازیکن باید «نقش» یک کاراکتر خاص را ایفا کند) است که چیزی در حدود 40 سال قدمت دارد و یکی‌از قدیمی‌های این صنعت محسوب می‌شود.

از مهم‌ترین بوردگیم‌هایی که از طریق این کمپانی در ایران پخش می‌شود، می‌توان به "جوهاری"، "آیل آو اسکای" (Stone Age)، "کاورنا"، "اگریکولا"، "پَچ‌وورک"، "سابوتور"، "نو، تَنکس" (No, Thanks!) و..... اشاره کرد.

کیفیتِ مواد اوّلیه‌ی به‌ کار رفته در این بازی‌ها در بالاترین سطح ممکن بوده و بسیاری از بازی‌های تولیدشده یا پخش‌شده توسط این شرکت، دارای بالاترین رُتبه‌ها در رده‌بندی بازی فکری و استراتژیک در سرتاسر دنیا هستند.

این شرکت آمریکایی - آلمانی، در سال 1991، امتیاز پخش ورژن انگلیسی بازی معروف و پرفروش دنیا به نام "کاتان" (Catan) را دریافت کرد و این بازی را به اوج خود رساند تا جایی‌که در سال 2013، بیش‌از 000,750 نسخه از این بازی به‌توسط "مِی‌فِر" به فروش رسید. در سال 2016، حق پخش بازی "کاتان" به شرکت "آزمودی" داده شد.

کمتر گِیمِری در سراسر جهان وجود دارد که یکی از بوردگیم ‌های "مِی‌فِر" را در قفسه‌ی بازی‌های خود نداشته باشد. تمام این بازی‌ها جزو عناوین برتر بوردگیم یا بازی‌های کارتی در دنیا هستند.

سایت کمپانی می فر

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سرزمین ذهن زیبا می باشد.

طراحی و توسعه: نیکو وب

تماس با سرزمین ذهن زیبا

تماس با بخش فروش: 88482038

تماس با مدیریت: 88728961 و 88728962