بازی وازابی را آنلاین بازی کنید

در ادامه معرفی نسخه آنلاین اسباب بازیهای فکری ذهن زیبا، در این مقاله، می خواهیم یکی از بازی های آنلاین کمپانی گیگامیک (ژیگامیک) را معرفی کنیم. پیش از این بازی های آنلاین کمپانی اسمارت را نیز معرفی کرده بودیم.

بازی فکری وازابی (wazabi) از محصولاتکمپانی گیگامیک (ژیگامیک)می باشد. برنده این بازی، کسی است که قبل از بقیه بازیکنان، تاس هایش تمام شود. این بازی برای 4 تا 6 کودک 8 سال به بالا، طراحی شده است.

میخواهم راهنمای بازی وازابی را دانلود کنم.Wazabib game

کمپانی گیگامیک، این امکان را فراهم کرده که بتوانید این بازی را به صورت آنلاین و از طریق کامپیوتر بدون نیاز به عضویت در سایت، بازی کنید.

 

ابتدا قوانین بازی وازابی به صورت آنلاین:

با زدن دکمه play بازی آغاز می شود. با زدن دکمه Role Dice تاس شما ریخته می شود.

wazabi 02

در ابتدای بازی در اختیار هر کدام از بازیکنان، تعدادی کارت و تاس قرار می گیرد. در نسخه آنلاین شما به همراه 3 بازیکن دیگر، در حال بازی هستید. پس وقتی بازی شما تمام شد، باید صبر کنید تا بازیکنان مقابل شما هم، بازی کنند.

اگر در بین تاس های شما ، wazabi game باشد، یک کارت می توانید از بین کارتهای موجود بکشید. بعدا این کارت را بر اساس تاس هایی که می آورید می توانید مورد استفاده قرار بدهید.

اگر در بین تاس های شما ، wazabi game 04 باشد، به انتخاب خودتان، می توانید آن تاس را به هر کدام از بازیکنان دیگر منتقل کنید.

برای بازی کردن کارتها، طبق شرایط زیر می توانید بازی کنید.

برای آنکه بتوانید کارتی را بازی کنید، باید تاس های شما، به اندازه ارزش آن کارت یا بیشتر علامت wazabi game 03 را داشته باشد. ارزش هر کارت در گوشه سمت چپ آن دیده می شود. برای مثال کارت زیر به این معنی است که شما، یکی از تاس های خود را از دست می دهید.

wazabi game 05

برای آشنایی بیشتر با این بازی، راهنمای بازی وازابی  را مشاهده کنید.

بازی آنلاین وازابی

اشتراک این صفحه در:

ما را از نظرات خود درباره بازی های فکری و مقالات وب سایت مطلع سازید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سایر مطالب

آموزش بازی فکری هارمونی (Take

راهنمای بازی کارتی Resistance

دانلود راهنمای فارسی بازی کارتی Resistance Avalo

انتخاب سرزمین ذهن زیبا به عنوا

سرزمین ذهن زیبا به عنوان برترین غرفه و برترین محصو

نحوه خرید بازی فکری

1) پس از انتخاب بازی فکری مورد نظرتان، می توانید همه روزه (بجز پنجشنبه و جمعه) در ساعات اداری با شماره های 88728961-021 و 88728962-021 تماس گرفته و کالای مورد نظرتان را سفارش دهید.

2) برای پرداخت می توانید یکی از دو روش زیر را انتخاب نمایید:

الف) پرداخت از طریق کارتهای عضو شبکه شتاب (برای مشتریان تهران و شهرستان ها)

ب) پرداخت نقدی در هنگام تحویل کالا (برای مشتریان تهران)

در صورت تمایل به خرید آنلاین می توانید به فروشگاه اینترنتی سیاره بازی مراجعه کنید.

نکته: لطفاً توجه داشته باشید که در صورت تماس بعد از ساعت 16 روز چهارشنبه، امکان ارسال کالای مورد نظر تا قبل از صبح شنبه وجود نخواهد داشت.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 2و88728961 از ساعت 9:30 تا 17:30 تماس بگیرید.

بازی فکری، تنها بازی فکری کامپیوتری و موبایلی نیست که بر روی گوشی های هوشمند، موبایل های اندرویدی و... نصب می شود. با خرید بازی فکری و اسباب بازی برای کودکانمان، هیجان و شادی را به بازی های آنها برگردانیم.

جستجوی محصولات

جستجوی مقالات