در ادامه معرفی نسخه آنلاین اسباب بازیهای فکری ذهن زیبا، در این مقاله، می خواهیم یکی دیگر از بازی های آنلاین کمپانی گیگامیک (ژیگامیک) را معرفی کنیم. پیش از این بازی های آنلاین کمپانی اسمارت را نیز معرفی کرده بودیم.

بازی فکری کالر پاپ(color pop)  از محصولات کمپانی گیگامیک (ژیگامیک) می باشد. برنده این بازی، کسی است که در انتهای کار، کمتر از سایرین، ژتون هایش در صفحه باقی مانده باشد. این بازی برای 1 تا 5 کودک 8 سال به بالا، طراحی شده است.

در ادامه معرفی نسخه آنلاین اسباب بازیهای فکری ذهن زیبا، در این مقاله، می خواهیم یکی از بازی های آنلاین کمپانی گیگامیک (ژیگامیک) را معرفی کنیم. پیش از این بازی های آنلاین کمپانی اسمارت را نیز معرفی کرده بودیم.

بازی فکری وازابی (wazabi) از محصولاتکمپانی گیگامیک (ژیگامیک)می باشد. برنده این بازی، کسی است که قبل از بقیه بازیکنان، تاس هایش تمام شود. این بازی برای 4 تا 6 کودک 8 سال به بالا، طراحی شده است.

بازی فکری آناکوندا(Anaconda)  از محصولات کمپانی اسمارت می باشد. در اینپازلباید قطعاتپازلرا به شکل صحیح در کنار هم بچینید به صورتی که یک مار ساخته شود. اینبازی فکریبرای کودکان 7 سال به بالا مناسب است و 

می تواند برایکودکان دختر و پسر، بازی جذاب و سرگرم کننده ای باشد. حتی این بازی فکری چه به شکل اسباب بازی و چه نسخه موبایل می تواند برای بزرگسالان هم سرگرم کننده باشد.

میخواهم درباره بازی فکری آناکوندا  بیشتر بدانم

میخواهم راهنمای فارسی بازی آناکوندا  را دانلود کنم.

کمپانی اسمارت این امکان را فراهم کرده که بتوانید این بازی را به صورت آنلاین و از طریق کامپیوتر هم بازی کنید.

بازی فکری استتار در قطب شمال(camouflage)   از محصولات کمپانی اسمارت می باشد. در این پازل باید قطعات پازل را به شکل صحیح در کنار هم بچینید. این بازی فکری برای کودکان 6 سال به بالا مناسب است و  می تواند برای کودکان دختر و پسر، بازی جذاب و سرگرم کننده ای باشد.

میخواهم درباره بازی فکری استتار در قطب شمال  بیشتر بدانم

میخواهم راهنمای فارسی بازی استتار در قطب شمال  را دانلود کنم.

کمپانی اسمارت این امکان را فراهم کرده که بتوانید این بازی را به صورت آنلاین و از طریق کامپیوتر هم بازی کنید.

بازی فکری پنگوئن ها روی یخ (Penguins) از محصولات کمپانی اسمارت می باشد. در این پازل باید قطعات پازل را به شکل صحیح در کنار هم بچینید. این بازی فکری برای کودکان 5 سال به بالا مناسب است و  می تواند برای کودکان دختر و پسر، بازی جذاب و سرگرم کننده ای باشد.

میخواهم درباره بازی پنگوئن ها روی یخ  بیشتر بدانم

میخواهم راهنمای فارسی بازی پنگوئن ها روی یخ را دانلود کنم.

کمپانی اسمارت این امکان را فراهم کرده که بتوانید این بازی را به صورت آنلاین هم بازی کنید.

بازی فکری فرار از معبد (Temple Trap) از محصولات کمپانی اسمارت می باشد. در این پازل هدف نجات دادن ماجرا جوی بازی می باشد. این بازی فکری برای کودکان 7 سال به بالا مناسب است و می تواند به عنوان یک بازی دخترانه و یا پسرانه به کار رود.

میخواهم درباره بازی فرار از معبد  بیشتر بدانم

میخواهم راهنمای فارسی بازی فرار از معبد را دانلود کنم.

کمپانی اسمارت این امکان را فراهم کرده که بتوانید این بازی را به صورت آنلاین هم بازی کنید.

ابتدا قوانین بازی فرار از معبد به صورت آنلاین:

بازی فکری جنگل اسرارآمیز (Magic Forest) از محصولات کمپانی اسمارت می باشد. این بازی از مجموعه بازی های مغناطیسی همراه بوده و برای کودکان 5 سال به بالا مناسب می باشد.

میخواهم درباره بازی جنگل اسرار  بیشتر بدانم

میخواهم راهنمای فارسی بازی جنگل اسرار را دانلود کنم.

کمپانی اسمارت این امکان را فراهم کرده که بتوانید این بازی را به صورت آنلاین هم بازی کنید.

بازی فکری مانسترز (هیولاها) از محصولات کمپانی اسمارت می باشد. این بازی برای کودکان 7 سال به بالا و حتی بزرگسالان جذاب و دوست داشتنی است. البته این بازی دیگر، توسط این کمپانی تولید نمی شود.

میخواهم درباره اسباب بازی مانسترز  بیشتر بدانم

میخواهم راهنمای فارسی بازی مانسترز را دانلود کنم.

کمپانی اسمارت این امکان را فراهم کرده که بتوانید این بازی را به صورت آنلاین هم بازی کنید.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سرزمین ذهن زیبا می باشد.

طراحی و توسعه: نیکو وب

نحوه خرید بازی فکری

1) پس از انتخاب بازی فکری مورد نظرتان، می توانید همه روزه (بجز پنجشنبه و جمعه) در ساعات اداری با شماره های 88728961-021 و 88728962-021 تماس گرفته و کالای مورد نظرتان را سفارش دهید.

2) برای پرداخت می توانید یکی از دو روش زیر را انتخاب نمایید:

الف) پرداخت از طریق کارتهای عضو شبکه شتاب (برای مشتریان تهران و شهرستان ها)

ب) پرداخت نقدی در هنگام تحویل کالا (برای مشتریان تهران)

در صورت تمایل به خرید آنلاین می توانید به فروشگاه اینترنتی سیاره بازی مراجعه کنید.

نکته: لطفاً توجه داشته باشید که در صورت تماس بعد از ساعت 16 روز چهارشنبه، امکان ارسال کالای مورد نظر تا قبل از صبح شنبه وجود نخواهد داشت.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 2و88728961 از ساعت 9:30 تا 17:30 تماس بگیرید.

بازی فکری، تنها بازی فکری کامپیوتری و موبایلی نیست که بر روی گوشی های هوشمند، موبایل های اندرویدی و... نصب می شود. با خرید بازی فکری و اسباب بازی برای کودکانمان، هیجان و شادی را به بازی های آنها برگردانیم.

جستجوی محصولات

جستجوی مقالات