دسته بندی های جذاب بردگیمی(2)

10 بردگیم برتر آرامش بخش

  1. Patchwork

patchwork

در این بردگیم جذاب، بازیکنان می بایستی در صفحه های مقابل خود به تکه دوزی بپردازند. پازل ها مانند تکه پارچه ها دور تا دور صفحه ی بازی به طور تصادفی چیده می شوند و بازیکنان بایستی پازل هایی را که با علامت دکمه مشخص شده اند، با پرداخت هزینه خریداری نموده و به تکه های دیگر وصله کنند.

 

  1. Carcassonne

carcassonne

در این بردگیم، بازیکنان با برداشتن کاشی هایی به طور تصادفی با نقش های شهر، جاده، زمین کشاورزی و... به ساخت قلمرو پرداخته و سپس آدمک های خود را جایگذاری می نمایند. هر آدمک بنا بر مکانی که در آن قرار می گیرد شخصیت متفاوتی داشته و به کسب درآمد می پردازد.

 

  1. Tokaido

 Tokaido

سفری در قرن 17 به کشور ژاپن. در این مسیر بازیکنان باید تلاش کنند با توجه به مکان های مختلف و با خرید سوغاتی های بیشتر و متنوع تر و یا دادن اعانه ی بیشتر به معابد، امتیازات بیشتری را کسب نمایند. در پایان سفر و هنگامی که همه ی بازیکنان به شهر کیوتو رسیدند، امتیازات، محاسبه و برنده ی بازی مشخص می شود.

 

  1. Takenoko

 Takenoko

سال‌ها پیش در دربار امپراتوری ژاپن، امپراتور چین یک خرس پاندای بزرگ را به عنوان نماد صلح، به امپراتور ژاپن هدیه داد. از آن موقع، امپراتور ژاپن، وظیفه‌ی دشوار نگهداری از این حیوان، به کمک پرورش باغ بامبوهایش را، به اعضای دربار (بازیکنان) محول کرده است. بازیکنی که زمین‌های زراعی خود را بهتر مدیریت کند، بیشترین بامبو را پرورش دهد و با در اختیار قرار دادن آن‌ها برای پاندا، اشتهای او را کنترل کند، برنده‌ی بازی خواهد بود.

 

  1. Azul

Azul

در بازی آزول در نقش هنرمندی کاشی کار به تزیین کاخ پادشاهی می پردازید. باید تلاش کنید تا با در خدمت گرفتن استراتژی های مناسب بهترین ترکیبات را پدید آورید. اولین کسی که بتواند 1 ردیف افقی را کامل کند به بازی پایان می دهد.

 

  1. Sagrada

 Sagrada

در این بردگیم شما در تلاشید تا زیباترین پنجره ی مشجر کلیسای ساگرادا فامیلیا را درست کنید. بازی شامل تاس های رنگی و عددگذاری شده است. هرچه عدد تاس کمتر باشد، رنگ روشن تر خواهد بود. پس از 10 دور بازی، شرکت گنندگان بر اساس میزان دستیابی به اهداف شخصی و همگانی، امتیاز دریافت می کنند.

 

  1. Onirim

 Onirim

در این بازی در نقش شخصیتی خوابگرد هستید و باید با پیدا کردن کارت های درستِ دَر، از کابوس نجات بیابند و اگر نتوانید از درها خارج شوید تا ابد گیر افتاده اید. کارت های بازی شامل طرح هایی از ماز هستند و باید پیش از تمام شدن دسته کارت ها حتما 8 دَرِ خروج را پیدا کنید. این بازی می تواند به صورت تکی ویا مشارکتی انجام شود.

 

  1. Splendor

Splendor

در این بازی در نقش بازرگانان عصر رنسانس خواهید بود که با استخراج سنگ های قیمتی، حمل و فروش آن ها به کسب امتیاز و پرستیژ می پردازید. اگر پرستیژتان به اندازه ی کافی بالا برود حتی می توانید با اشراف زادگان نیز ملاقات نمایید.

 

  1. Barenpark

Barenpark

در این بازی، بازیکنان باید به ساخت یک پارک برای خرس ها بپردازند. آن ها باید تلاش کنند تا پارکشان هر چه بزرگتر، زیباتر و مجهزتر باشد. بازی به محض آن که اولین بازیکن توسعه ی پارک خود را به پایان برساند تمام می شود.

 

  1. Sushi Go!

sushi go 

بازیکنان در نقش آشپز های حرفه ای باید از بین منوها، بهترین و خوشمزه ترین سوشی ها را درست کنند. هدف در این بازی، ایجاد دسته های مختلف کارت در نزد بازیکنان است که با توجه به سوشی های مختلفی که با استفاده از کارت ها درست می کنند، امتیاز کسب می کنند.

 

ترجمه و گرد آوری: مریم قاسمیه

اشتراک این صفحه در:
Tags:

ما را از نظرات خود درباره بازی های فکری و مقالات وب سایت مطلع سازید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سایر مطالب

برگزیدگان نمایشگاه بازی انگلست

UK Games Expo 2018

10 بردگیم برتر ماه نوامبر 2019

راهنمای بازی فکری KingDomino (

دانلود راهنمای فارسی بازی رومیزی کینگ دومینو (Ki

نحوه خرید بازی فکری

1) پس از انتخاب بازی فکری مورد نظرتان، می توانید همه روزه (بجز پنجشنبه و جمعه) در ساعات اداری با شماره های 88728961-021 و 88728962-021 تماس گرفته و کالای مورد نظرتان را سفارش دهید.

2) برای پرداخت می توانید یکی از دو روش زیر را انتخاب نمایید:

الف) پرداخت از طریق کارتهای عضو شبکه شتاب (برای مشتریان تهران و شهرستان ها)

ب) پرداخت نقدی در هنگام تحویل کالا (برای مشتریان تهران)

در صورت تمایل به خرید آنلاین می توانید به فروشگاه اینترنتی سیاره بازی مراجعه کنید.

نکته: لطفاً توجه داشته باشید که در صورت تماس بعد از ساعت 16 روز چهارشنبه، امکان ارسال کالای مورد نظر تا قبل از صبح شنبه وجود نخواهد داشت.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 2و88728961 از ساعت 9:30 تا 17:30 تماس بگیرید.

بازی فکری، تنها بازی فکری کامپیوتری و موبایلی نیست که بر روی گوشی های هوشمند، موبایل های اندرویدی و... نصب می شود. با خرید بازی فکری و اسباب بازی برای کودکانمان، هیجان و شادی را به بازی های آنها برگردانیم.

جستجوی محصولات

جستجوی مقالات