پازل‌ هوشمند چیست

پازل‌های هوشمند، پازل‌هایی هستند که اگرچه دُرست مثل همتایان سُنّتی خودشان، یعنی پازل‌های معمولی، از یک صفحه‌ی ثابت و تعدادی قطعه‌ی چیدنی تشکیل شده‌اند، چیدمان ثابت ندارند. پازل‌های هوشمند، معمولاً علاوه‌بر صفحه و قطعات ثابت، یک کتابچه‌ی معمّا نیز به‌همراه دارند و چیدمانِ آن‌ها با توجه به معمّاهای مختلف تغییر می‌کند. فکرش را بکنید! پازلی که امکانِ چیده شدن به 48 یا 60 یا 80 حالت مختلف و متفاوت را داشته باشد!

 smart puzzle 01

پازل‌های هوشمند، توانایی کودکان (و بزرگسالان) را در حلّ معمّاهای مختلف (تصویری، هندسی یا...) به چالش کشیده و آستانه‌ی تحمّل ایشان را بالا می‌بَرد. در حقیقت، پازل‌های هوشمند، نمونه‌های ارتقاءیافته‌ی پازل‌های سُنّتی هستند که پا را از محدوده‌ی سُنّتیِ خود فراتر گذاشته و تبدیل به گونه‌ای از بازی‌های فکری شده‌اند.

 smart puzzle 02

کمپانی‌های مشهوری همچون "ThinkFun" (آمریکا) و "Smart Games" (بلژیک) از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان تخصّصی "اسمارت پازلز" یا همان پازل‌های هوشمند هستند که سالانه، بخش عمده‌ای از بازار بازی‌های فکری را به خود اختصاص می‌دهند:

 smart puzzle

اشتراک این صفحه در:

ما را از نظرات خود درباره بازی های فکری و مقالات وب سایت مطلع سازید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سایر مطالب

راهنمای بازی رومیزی new york 1

دانلود راهنمای بازی فکری New york 1901 

راهنمای بازی فکری Geistes Blit

دانلود راهنمای فارسی بازی فکری حمله ارواح (اسپوک

10 نوع شخصیت بردگیم بازها

شما کدامیک هستید؟

نحوه خرید بازی فکری

1) پس از انتخاب بازی فکری مورد نظرتان، می توانید همه روزه (بجز پنجشنبه و جمعه) در ساعات اداری با شماره های 88728961-021 و 88728962-021 تماس گرفته و کالای مورد نظرتان را سفارش دهید.

2) برای پرداخت می توانید یکی از دو روش زیر را انتخاب نمایید:

الف) پرداخت از طریق کارتهای عضو شبکه شتاب (برای مشتریان تهران و شهرستان ها)

ب) پرداخت نقدی در هنگام تحویل کالا (برای مشتریان تهران)

در صورت تمایل به خرید آنلاین می توانید به فروشگاه اینترنتی سیاره بازی مراجعه کنید.

نکته: لطفاً توجه داشته باشید که در صورت تماس بعد از ساعت 16 روز چهارشنبه، امکان ارسال کالای مورد نظر تا قبل از صبح شنبه وجود نخواهد داشت.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 2و88728961 از ساعت 9:30 تا 17:30 تماس بگیرید.

بازی فکری، تنها بازی فکری کامپیوتری و موبایلی نیست که بر روی گوشی های هوشمند، موبایل های اندرویدی و... نصب می شود. با خرید بازی فکری و اسباب بازی برای کودکانمان، هیجان و شادی را به بازی های آنها برگردانیم.

جستجوی محصولات

جستجوی مقالات