معرفی سایت BoardGameGeek.com (خوره های بازی)

سایت "BoardGameGeek.com" یکی از بزرگ‌ترین، تخصّصی‌ترین و موثّق‌ترین منابع اطلاعاتی در زمینه‌ی معرفی، بررسی و ارزشیابیِ بازی‌های فکری، به‌ویژه بازی‌های فکری استراتژیک، بازی‌های فکری گروهی و همان‌طور که از نام سایت بر می‌آید، بوردگیم‌ها (بازی‌های صفحه و مهره‌ای) می‌باشد. این سایت، بسیار هدفمند، دقیق و با حوصله به تحلیل و بررسیِ بازی‌های فکری پرداخته و خصوصیاتِ بارز و ارزشمند هر بازی را به مخاطبان و علاقه‌مندان معرفی می‌نماید. اطلاعاتِ ارائه شده در این سایت، بسیار دقیق و تخصّصی بوده و به‌همراه عکس‌ها و فیلم‌های آموزشی، در اختیارِ کاربران قرار می‌گیرد.


از ویژگی‌های برجسته‌ی سایت "BoardGameGeek.com" روزآمد بودنِ آن است: بازی‌های فکری، دهه به دهه و سال به سال، با نظرِ کارشناسانِ مختلفِ بازی‌های فکری در کمپانی‌های بزرگ جهان و با هدفِ جذّاب‌تر و کامل‌تر شدن، سایت بازی فکری http://boardgamegeek.com/تغییر می‌کنند؛ کوچک‌ترین تغییراتِ بازی‌ها بلافاصله تحتِ عنوانِ ویرایش (وِرژن) جدید بازی، در سایت، منعکس شده و به اطلاع علاقه‌مندان می‌رسد. امکانِ بازی کردن به صورتِ online - چه با حریفِ مجازی (رایانه) و چه با حریفِ واقعی (دوستی نادیده و ناشناخته در نقطه‌ای دیگر از دنیا) - از جذّابیت‌های دیگرِ این سایت است که اجازه می‌دهد شما بازی‌های فکریِ مختلف را به صورت مجازی تجربه کنید؛ همچنین شما از طریقِ این سایت می‌توانید در مسابقات و تورنمنت‌های مختلف بازی‌های فکری شرکت کرده و قدرتِ ذهنِ خود را محک بزنید.
یکی از بخش‌های جذّابِ این سایت، بخشِ رتبه‌بندی (Ranking) بازی‌های فکری است: تعداد بسیار زیادی از کارشناسان، متخصّصین، طرّاحان و بازیکنانِ حرفه‌ای و علاقه‌مندانِ بازی‌های فکری، مرتّباً در رأی‌گیری‌های مربوط به رتبه‌بندیِ بازی‌ها شرکت کرده و سال به سال و روز به روز، رتبه‌ی بازی‌های فکری، بر اساس نظرِ کارشناسان و علاقه‌ی عموم مردم، تعیین شده و به اطلاع دوستداران بازی‌های فکری می‌رسد. خوب است اشاره‌ای کنیم که بسیاری از بازی‌هایی که در کشورمان، ایران، انحصاراً به نمایندگیِ شرکت "سرزمین ذهن زیبا" ارائه می‌شوند، در رده‌های بسیار بالای جدول رده‌بندی بازی‌های فکری این سایتِ معتبر قرار دارند.
بخش دیگری از سایت هر بازی داری صفحه ای خاص است مانند بازی فکری کوریدور ، بازی فکری کوارتو ، بازی فکری پیلوس ، بازی فکری کوییکسو ، بازی فکری کاتامینو و بازی فکری توباگو . در قسمت بالای هر صفحه می توانید رتبه بندی (Ranking)کلی را در سایت ببینید ــ که احتمالاً می‌تواند بسیار مورد توجه کاربران و علاقه‌مندان ایرانی قرار بگیرد ــ بخشی است که در آن امکانِ ثبتِ بازی‌های جدید (طرّاحی شده به توسّطِ کاربرانِ خلّاق) و ارزیابی و ارزشیابیِ آن‌ها وجود دارد. شما می‌توانید بازی یا بازی‌هایی را که طرّاحی کرده‌اید، از طریقِ این سایت، با سایرِ علاقه‌مندان به اشتراک گذاشته و بدین شکل، بازی تان را به همه‌ی جهان معرفی نمایید. بازی جدید شما در این سایت، ارزش‌گذاری شده و در صورتِ امکان، موردِ حمایت‌های خاص قرار خواهد گرفت.

 در صورتی که میخواهید درباره بازی های فکری نام برده شده در بالا بیشتر بدانید می توانید به لینک آنها در سایت سرزمین ذهن زیبا مراجعه نمایید. بازی فکری کوریدور ، بازی فکری کوارتو ، بازی فکری پیلوس ، بازی فکری کوییکسو ، بازی فکری کاتامینو و بازی فکری توباگو
اشتراک این صفحه در:

ما را از نظرات خود درباره بازی های فکری و مقالات وب سایت مطلع سازید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سایر مطالب

راهنمای بازی فکری فیش فیش (Fis

 دانلود راهنمای بازی فکری Fish Fish (فیش فی

راهنمای بازی فکری klack (کلک)

راهنمای بازی فکری کلک (!klack)

پشت بزرگ‌ترین میز بازی‌های فکر

تجربه‌ی مجازی دنیای بزرگ بازی‌های فکری

نحوه خرید بازی فکری

1) پس از انتخاب بازی فکری مورد نظرتان، می توانید همه روزه (بجز پنجشنبه و جمعه) در ساعات اداری با شماره های 88728961-021 و 88728962-021 تماس گرفته و کالای مورد نظرتان را سفارش دهید.

2) برای پرداخت می توانید یکی از دو روش زیر را انتخاب نمایید:

الف) پرداخت از طریق کارتهای عضو شبکه شتاب (برای مشتریان تهران و شهرستان ها)

ب) پرداخت نقدی در هنگام تحویل کالا (برای مشتریان تهران)

در صورت تمایل به خرید آنلاین می توانید به فروشگاه اینترنتی سیاره بازی مراجعه کنید.

نکته: لطفاً توجه داشته باشید که در صورت تماس بعد از ساعت 16 روز چهارشنبه، امکان ارسال کالای مورد نظر تا قبل از صبح شنبه وجود نخواهد داشت.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 2و88728961 از ساعت 9:30 تا 17:30 تماس بگیرید.

بازی فکری، تنها بازی فکری کامپیوتری و موبایلی نیست که بر روی گوشی های هوشمند، موبایل های اندرویدی و... نصب می شود. با خرید بازی فکری و اسباب بازی برای کودکانمان، هیجان و شادی را به بازی های آنها برگردانیم.

جستجوی محصولات

جستجوی مقالات