مختصری درباره برندهای تازه وارد به ذهن زیبا

ذهن زیبا به تازگی با چند شرکت مطرح در حوزه «بردگیم» ،«پازل» و «بازی فکری» شروع به همکاری کرده است ،که در این مقاله مختصری از هر یک خواهید دانست.

اشتراک این صفحه در:

نقد و بررسی بازی گروهی کاریبو کمپ

"کاریبو کمپ" که یکی از جدیدترین و با حال ترین بازی های شرکت ژیگامیک فرانسه هست ،یک بازی فامیلی گیم و گروهی است که از 3 تا 7 نفر میتوانند در بازی شرکت داشته باشند.

توی این بازی ادا در آوردن ،شکلک در آوردن و خنده و سرعت عمل که چاشنی اصلی یک بازی گروهی و دورهمی است همه با هم جمع شده اند و با طراحی عالی و منحصر بفردی که این بازی دارد به نظر یکی از پر فروشترین و معروفترین بازیهای ژیگامیک خواهد بود.

اشتراک این صفحه در:

100برد گیم برتر گروهی

پس از بررسی 100 برد گیم انتزاعی،100 برد گیم برتر کودکان و 100 برد گیم برتر استراتژیک سراغ 100 برد گیم برتر گروهی یا فامیلی گیم ها میرویم ، این رده از برد گیم ها جذابیت های فوق العاده ایی دارند و فوکوس این بازیهای فکری روی فان و جذاب بودن بازیها است و معمولا برعکس برد گیم های انتزاعی دارای جنبه های واقعی بیشتری هستند.

اشتراک این صفحه در:

100بازی فکری (برد گیم) برتر استراتژیک

100بازی فکری(برد گیم) برتر استراتژیک

این مقاله پر ازخبرهای داغ  است!!!

حتما بخونین:

در ادامه بحث در مورد برترین بازیهای فکریو برد گیم های دنیا ،امروز قصد داریم در مورد بازیهای استراتژیک صحبت کنیم،

اشتراک این صفحه در:

100 بازی فکری برتر آبستره (انتزاعی)

همانطور که قول داده بودیم قرار بود که درباره 100 بازی فکری برتر انتزاعی صحبت کنیم و سری به سایتها و رنک های این نوع بازیها بزنیم، قبل از هر چیز باید درباره مفهوم این نوع بازیها توضیح بدهیم.

برد گیم های آبستره به بردگیم ها و بازیهایی گفته میشود که در این بازیها مابه ازای واقعی وجود ندارد یعنی صرفا ازفضای غیر واقعی و خلاقانه استفاده میشود .

اشتراک این صفحه در:

نحوه خرید

نحوه خرید بازی فکری

1) پس از انتخاب بازی فکری مورد نظرتان، می توانید همه روزه (بجز پنجشنبه و جمعه) در ساعات اداری با شماره های 88728961-021 و 88728962-021 تماس گرفته و کالای مورد نظرتان را سفارش دهید.

2) برای پرداخت می توانید یکی از دو روش زیر را انتخاب نمایید:

الف) پرداخت از طریق کارتهای عضو شبکه شتاب (برای مشتریان تهران و شهرستان ها)

ب) پرداخت نقدی در هنگام تحویل کالا (برای مشتریان تهران)

در صورت تمایل به خرید آنلاین می توانید به فروشگاه اینترنتی سیاره بازی مراجعه کنید.

نکته: لطفاً توجه داشته باشید که در صورت تماس بعد از ساعت 16 روز چهارشنبه، امکان ارسال کالای مورد نظر تا قبل از صبح شنبه وجود نخواهد داشت.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 2و88728961 از ساعت 9:30 تا 17:30 تماس بگیرید.

بازی فکری، تنها بازی فکری کامپیوتری و موبایلی نیست که بر روی گوشی های هوشمند، موبایل های اندرویدی و... نصب می شود. با خرید بازی فکری و اسباب بازی برای کودکانمان، هیجان و شادی را به بازی های آنها برگردانیم.