بازی قطار چوبی

تعداد بازدید: 2524
بازی قطار چوبی
 
 
ترنی چوبی به همراه 3 واگن زیبا که به وسیله ی آهن ربا به هم متصل می باشند. خانه های چوبی، درختان و آدمک های چوبی و علائم راهنمایی و رانندگی به همراه ریل های چوبی که به هم متصل می شوند. برخلاف بسته بندی کوچک، هنگامی که قطعات به هم متصل می شوند، فضایی به قطر 1 متر را پوشش می دهد و خصوصیت این ترن ها این است که بچه ها می توانند آن ها را لمس کرده و حرکت دهند.
 
ریل های چوبی این قطار، قابلیت اتصال به سِت های دیگر قطار را نیز دارند و می توانند در جهت تکمیل قطارهای چوبی دیگر مورد استفاده قرار بگیرند.
 
در دنیا، قطارهای چوبی و دیگر سِت های قطار، صنعت بسیار معظمی را تشکیل می دهد که جای این فضا در ایران خالی بوده است؛ مثلاً در نمایشگاه بین المللی نورنبرگ، یک هال کامل پر از سِت های قطار متفاوت است.
سازنده بازی فکری: Maxim
قیمت: 0 ریال
موجود نیست

ما را از نظرات خود درباره بازی های فکری و مقالات وب سایت مطلع سازید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
اشتراک این صفحه در:

نحوه خرید

نحوه خرید بازی فکری

1) پس از انتخاب بازی فکری مورد نظرتان، می توانید همه روزه (بجز پنجشنبه و جمعه) در ساعات اداری با شماره های 88728961-021 و 88728962-021 تماس گرفته و کالای مورد نظرتان را سفارش دهید.

2) برای پرداخت می توانید یکی از دو روش زیر را انتخاب نمایید:

الف) پرداخت از طریق کارتهای عضو شبکه شتاب (برای مشتریان تهران و شهرستان ها)

ب) پرداخت نقدی در هنگام تحویل کالا (برای مشتریان تهران)

در صورت تمایل به خرید آنلاین می توانید به فروشگاه اینترنتی سیاره بازی مراجعه کنید.

نکته: لطفاً توجه داشته باشید که در صورت تماس بعد از ساعت 16 روز چهارشنبه، امکان ارسال کالای مورد نظر تا قبل از صبح شنبه وجود نخواهد داشت.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 2و88728961 از ساعت 9:30 تا 17:30 تماس بگیرید.

بازی فکری، تنها بازی فکری کامپیوتری و موبایلی نیست که بر روی گوشی های هوشمند، موبایل های اندرویدی و... نصب می شود. با خرید بازی فکری و اسباب بازی برای کودکانمان، هیجان و شادی را به بازی های آنها برگردانیم.

 تماس با سرزمین ذهن زیبا از طریق تلگرام