بازی فکری موریس 9 تایی

بازی فکری موریس 9 تایی

 

هر بازیکن، 9 مهره در اختیار دارد (به همین دلیل، بازی را "موریس 9 تایی" می نامیم) که روی صفحه قرار گرفته و سپس در طول و عرض صفحه و بر روی خطوط آن حرکت داده می شوند. هرگاه 3 مهره ی همرنگ در یک خط راست قرار بگیرند، یک «ردیف» تشکیل شده و یکی از مهره های حریف، می تواند از بازی کنار گذاشته شود. برای برنده شدن در این بازی باید مهره های حریف را تا 2 عدد کاهش دهید (تا حریف نتواند یک «ردیف» تشکیل دهد) یا این که آن ها را طوری محاصره کنید که هیچ یک از آن ها نتوانند حرکتی مطابق با قوانین بازی انجام دهند. در این صورت، شما برنده ی بازی خواهید بود. بازی در 3 بخش مختلف (آغازین، میانی و پایانی) انجام می شود.

سازنده: Maxim
قیمت: 0 ریال
موجود نیست
راهنمای بازی فکری موریس 9 تایی دانلود

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

نحوه خرید

نحوه خرید بازی فکری

1) پس از انتخاب بازی فکری مورد نظرتان، می توانید همه روزه (بجز پنجشنبه و جمعه) در ساعات اداری با شماره های 88728961-021 و 88728962-021 تماس گرفته و کالای مورد نظرتان را سفارش دهید.

2) برای پرداخت می توانید یکی از دو روش زیر را انتخاب نمایید:

الف) پرداخت از طریق کارتهای عضو شبکه شتاب (برای مشتریان تهران و شهرستان ها)

ب) پرداخت نقدی در هنگام تحویل کالا (برای مشتریان تهران)

نکته: ارسال در تهران توسط پیک بوده و در صورت خرید کمتر از 500/000 ریال هزینه ی پیک به عهده ی خریدار می باشد.

نکته: لطفاً توجه داشته باشید که در صورت تماس بعد از ساعت 16 روز چهارشنبه، امکان ارسال کالای مورد نظر تا قبل از صبح شنبه وجود نخواهد داشت.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 2و88728961 از ساعت 9:30 تا 17:30 تماس بگیرید.

بازی فکری، تنها بازی فکری کامپیوتری و موبایلی نیست که بر روی گوشی های هوشمند، موبایل های اندرویدی و... نصب می شود. با خرید بازی فکری و اسباب بازی برای کودکانمان، هیجان و شادی را به بازی های آنها برگردانیم.