بازی فکری هَپی پارتی

بازی هَپی پارتی 


هر روز، روزِ تولّدِ شماست!
شمع ها رو فوت کنین و هدیه بگیرین!
بازیکن ها به نوبت تاس می ریزن. شمع هایی رو که با تاسِ تون می خونه، نشون کنین و طوری فوتِ شون کنین که از روی کِیک بیُفتن پایین... ولی مواظب باشین خیلی محکم فوت نکنین - اگه شمع های اشتباهی رو بندازین، نوبتِ تون تموم می شه! اگه موفق بشین، می تونین یه کارتِ هدیه بکشین و اگه اون هدیه، تو لیستِ آرزوهاتون باشه، می تونین برای خودتون بَرِش دارین. اوّلین بازیکنی که بتونه همه ی هدیه های توی لیستِش رو به دست بیاره، برنده ی بازیه. هَپی پارتی (Happy Party) یه بازی اوریجیناله که هم زمان "حافظه" و "مهارت" رو به چالش می کشه؛ یه بازی که همه ی اعضای خانواده می تونن اَزش لذت ببرن. با هَپی پارتی (Happy Party) هر روز، روزِ تولّدِ شماست!
محتویاتِ جعبه ی بازی: 4 تا لیستِ آرزوها، 16 تا کارتِ هدیه، 8 تا شمع با پایه ی نگهدارنده، 1 صفحه ی بازی به شکل کِیک، 2 تا تاسِ طرح دار، دفترچه ی قوانینِ بازی.
برای 2 تا 4 بازیکن، 4 ساله یا بزرگ تر، مدّتِ بازی: 15 دقیقه.

سازنده: Gigamic
قیمت: 0 ریال
موجود نیست

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

نحوه خرید

نحوه خرید بازی فکری

1) پس از انتخاب بازی فکری مورد نظرتان، می توانید همه روزه (بجز پنجشنبه و جمعه) در ساعات اداری با شماره های 88728961-021 و 88728962-021 تماس گرفته و کالای مورد نظرتان را سفارش دهید.

2) برای پرداخت می توانید یکی از دو روش زیر را انتخاب نمایید:

الف) پرداخت از طریق کارتهای عضو شبکه شتاب (برای مشتریان تهران و شهرستان ها)

ب) پرداخت نقدی در هنگام تحویل کالا (برای مشتریان تهران)

نکته: ارسال در تهران توسط پیک بوده و در صورت خرید کمتر از 500/000 ریال هزینه ی پیک به عهده ی خریدار می باشد.

نکته: لطفاً توجه داشته باشید که در صورت تماس بعد از ساعت 16 روز چهارشنبه، امکان ارسال کالای مورد نظر تا قبل از صبح شنبه وجود نخواهد داشت.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 2و88728961 از ساعت 9:30 تا 17:30 تماس بگیرید.

بازی فکری، تنها بازی فکری کامپیوتری و موبایلی نیست که بر روی گوشی های هوشمند، موبایل های اندرویدی و... نصب می شود. با خرید بازی فکری و اسباب بازی برای کودکانمان، هیجان و شادی را به بازی های آنها برگردانیم.