بازی کارتی پنج گنج

تعداد بازدید: 2359

خرید اینترنتی بازی فکری پنج گنجshop

 

بازی کارتی پنج گنج

 

کمیسیون بین المللی باستان شناسی پس از سال ها پژوهش و اکتشاف موفق شد تا گنجینه ای نایاب شامل الماس آبی ایرانی، یاقوت بنفش هلندی، برلیان سرخ آمریکایی، جوبیلی زرد آفریقایی و زمرد سبز ژاپنی را جمع آوری کند. پس از مدتی به علل سیاسی و فرهنگی، منازعه بین کشورها و اشخاص مختلف برای تصاحب این جواهرات بالا گرفت تا جایی که کمیسیون مجبور به مداخله شد و چنین مقرر نمود که اشخاصی که تقاضای دریافت این گنجینه را دارند باید در مسابقه ای که توسط مجمع طراحی و برگزار می شود، شرکت کنند. کسی که بتواند بالاترین امتیاز را در این مسابقه کسب کند صاحب این جواهرات افسانه ای خواهد شد.

بازی در چند دور انجام می شود که هر دور شامل 3 نوبت است. هر بازیکن در نوبت اول، 2 کارت و در نوبت های بعد، 1 کارت را جلوی خودش روی زمین می گذارد و به همان تعداد از روی دستۀ کارت ها می کشد (یعنی در دور اول هر بازیکن 2 کارت و در دور دوم و سوم 1 کارت می کشد) هنگامیکه هر بازیکن 4 کارت را مقابل خود روی زمین قرار بدهد یک دور تمام می شود. سپس تمام کارت های مقابل بازیکنان را نگاه کرده و رنگ غالب را مشخص می کنیم. رنگ غالب به بانک بازیکنان افزوده می شود و بقیه کارت ها می سوزند.

این محصول تولید کالو گیمز می باشد.

محتویات:

100 کارت، شامل 20 کارت از پنج رنگ (قرمز، آبی، سبز، بنفش و نارنجی)

 

تعداد بازیکنان: 2 تا 5 نفر

زمان بازی: 15 دقیقه

سن بازیکنان: 8 سال به بالا

 

ویدئوی آموزشی بازی فکری پنج گنج

قیمت: 690,000 ریال

ما را از نظرات خود درباره بازی های فکری و مقالات وب سایت مطلع سازید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Copyright MAXXmarketing GmbH

نحوه خرید بازی فکری

1) پس از انتخاب بازی فکری مورد نظرتان، می توانید همه روزه (بجز پنجشنبه و جمعه) در ساعات اداری با شماره های 88728961-021 و 88728962-021 تماس گرفته و کالای مورد نظرتان را سفارش دهید.

2) برای پرداخت می توانید یکی از دو روش زیر را انتخاب نمایید:

الف) پرداخت از طریق کارتهای عضو شبکه شتاب (برای مشتریان تهران و شهرستان ها)

ب) پرداخت نقدی در هنگام تحویل کالا (برای مشتریان تهران)

در صورت تمایل به خرید آنلاین می توانید به فروشگاه اینترنتی سیاره بازی مراجعه کنید.

نکته: لطفاً توجه داشته باشید که در صورت تماس بعد از ساعت 16 روز چهارشنبه، امکان ارسال کالای مورد نظر تا قبل از صبح شنبه وجود نخواهد داشت.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 2و88728961 از ساعت 9:30 تا 17:30 تماس بگیرید.

بازی فکری، تنها بازی فکری کامپیوتری و موبایلی نیست که بر روی گوشی های هوشمند، موبایل های اندرویدی و... نصب می شود. با خرید بازی فکری و اسباب بازی برای کودکانمان، هیجان و شادی را به بازی های آنها برگردانیم.

جستجوی محصولات

جستجوی مقالات