بازی فکری گیگز (GYGES)

تعداد بازدید: 5790

بازی فکری گیگز

 

 یک بازی برای دو بازیکن، هشت ساله یا بزرگ‌تر، مدّت بازی: 10 تا 20 دقیقه.
 اجزاء بازی: یک صفحه با 36 خانه‌ی مجاور یکدیگر و یک خانه‌ی «پایان» در هر طرف؛ 12 مهره‌ی چوبی در سه اندازه‌ی مختلف: 4 مهره‌ی ساده، 4 مهره‌ی دو طبقه و 4 مهره‌ی سه طبقه ؛ یک کیف؛ دفترچه‌ی قوانین بازی.
 هدف بازی: رساندن یکی از مهره‌ها به خانه‌ی «پایان» در طرف دیگر صفحه‌ی بازی .
 آماده‌ سازی: بازیکن‌ها در دو طرف صفحه‌ی بازی قرار گرفته و مهره‌ها به‌ طور مساوی بین آن‌ها تقسیم می‌شود. هر بازیکن، 2 مهره‌ی سه طبقه، 2 مهره‌ی دو طبقه و 2 مهره‌ی ساده دریافت می‌کند. بازیکن‌ها به نوبت و یکی پس از دیگری، مهره‌های‌شان را به طور دلخواه در خانه‌های خط شروع [ ردیف اوّل ] قرار می‌دهند .
 چگونگی بازی ( قوانین ابتدایی ): مهره‌ها به هیچ‌یک از بازیکن‌ها تعلق ندارند و هر بازیکن در نوبت خود می‌تواند با مهره‌هایی که نزدیک‌ترین مهره‌ها به او هستند، بازی کند. بازیکنی که اوّلین مهره را روی صفحه قرار داده است، اوّلین حرکت را انجام می‌دهد و سپس هر بازیکن به نوبت بازی را ادامه داده و مهره‌ای را حرکت می‌دهد. نزدیک‌ترین مهره [ به بازیکن ] باید انتخاب شود، و آن باید از نزدیک‌ترین ردیف به بازیکن برداشته شود.

سازنده بازی فکری: Gigamic
قیمت: 0 ریال
موجود نیست
راهنمای بازی فکری گیگز دانلود

ما را از نظرات خود درباره بازی های فکری و مقالات وب سایت مطلع سازید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Copyright MAXXmarketing GmbH

گیگامیک (ژیگامیک)

1 17 GIGAMIC-LOGO-for-web

آیا شما باور دارید که یک بازی درخشان لازم نیست از جنس پلاستیک یا مقوا ساخته شود؟
آیا شما باور دارید که فقط موضوع بازی برای ارزشمند کردن آن کافی نیست؟
آیا شما باور دارید که با اجزایی بسیار ساده و قوانینی آسان می توان یک بازی فوق العاده پیچیده و در عین حال جذاب طراحی نمود پس، به دنیای GIGAMIC خوش آمدید! يكي از شركتهايی كه در حوزه طراحی و توليد بازي های فكری فعاليت هاي گسترده ای انجام داده است شركت گیگامیک (ژيگاميك -GIGAMIC) است كه يك شركت فرانسوی بوده و با استفاده از مواد اصیل مانند چوب و حتی پارچه محصولات با تشخص منحصر به فردی تولید نموده است.

بازیهای گیگامیک Gigamic توسط طراحانی به نام از سراسر جهان حول محور "لذت بردن از بازی" تهیه شده و کمتر شرکتی می توان در این حوزه پیدا کرد که به این تعداد جوایز بین المللی کسب نموده باشد.
اگر چه تمرکز اصلی گیگامیک (ژیگامیک) بر بازیهای ابسترکت استراتژی و فکری است با اینحال بازیهای بسیار جذاب خانوادگی و بازیهای مخصوص کودکان متعددی نیز توسط این شرکت تولید میشود.

وب سایت شرکت گیگامیک (ژیگامیک)

نحوه خرید بازی فکری

1) پس از انتخاب بازی فکری مورد نظرتان، می توانید همه روزه (بجز پنجشنبه و جمعه) در ساعات اداری با شماره های 88728961-021 و 88728962-021 تماس گرفته و کالای مورد نظرتان را سفارش دهید.

2) برای پرداخت می توانید یکی از دو روش زیر را انتخاب نمایید:

الف) پرداخت از طریق کارتهای عضو شبکه شتاب (برای مشتریان تهران و شهرستان ها)

ب) پرداخت نقدی در هنگام تحویل کالا (برای مشتریان تهران)

در صورت تمایل به خرید آنلاین می توانید به فروشگاه اینترنتی سیاره بازی مراجعه کنید.

نکته: لطفاً توجه داشته باشید که در صورت تماس بعد از ساعت 16 روز چهارشنبه، امکان ارسال کالای مورد نظر تا قبل از صبح شنبه وجود نخواهد داشت.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 2و88728961 از ساعت 9:30 تا 17:30 تماس بگیرید.

بازی فکری، تنها بازی فکری کامپیوتری و موبایلی نیست که بر روی گوشی های هوشمند، موبایل های اندرویدی و... نصب می شود. با خرید بازی فکری و اسباب بازی برای کودکانمان، هیجان و شادی را به بازی های آنها برگردانیم.

جستجوی محصولات

جستجوی مقالات