گفته‌های گروه طرّاحان «اسمارت‌»

طرّاحی یک «اسمارت گیم» جدید همواره یک چالش بزرگ به حساب می‌آید. فرآیند کامل طرّاحی یک بازی فکری، به خودی خود، یک پازل غول‌پیکر است که در آن، همه‌ی عناصر باید با هم همخوانی داشته باشند و همه‌ی اهالی «اسمارت» در پی رسیدن به این مهم هستند.

چالش بر سر پیدا کردن یک بازی جدید است که در عین هم‌راستا بودن با بازی‌های «اسمارت گیمز»، به اندازه‌ی کافی خاص باشد. ما می‌خواهیم چیزی خلق کنیم که هم آشنا به نظر برسد و هم سرشار از نکات تازه‌ی شگفت‌انگیز باشد.

ما امسال بیش از هر زمان دیگری به سراغ «ریشه‌های اصلی خودمان» برگشتیم: خلق بازی‌های فکری با قوانین ساده. در این شیوه، شما می‌توانید در هنگام بازی، به طور کامل روی بازی تمرکز داشته باشید.


یکی از مهم‌ترین دیدگاه‌ها در کار ما، انتخاب ترکیب‌های درست و به جا از قوانین بازی‌ها و اجزای بازی‌هاست. ما امکان‌های مختلف را در طرّاحی بازی غربال کرده و بهترین ترکیب ممکن را حفظ می‌کنیم تا به عصاره‌ی اصلی بازی دست بیابیم.

SmartGamesخیلی از مردم در هنگام برخورد به یک معمّای سخت، خیلی زود دلسرد می‌شوند. امّا پازلی که فقط 4 یا 5 قطعه داشته باشد، برای آن‌ها جذاب است زیرا: «مگر چقدر می‌تواند سخت باشد؟!»
به کار بردن قطعات اندک، به ما امکان ساختن بازی‌هایی جذاب با استفاده از بهترین مواد و با کمک بهترین امکانات چاپی را می‌دهد. به طور کلی، کیفیت قطعات پازل برای ما بسیار مهم‌تر از کمّیت آن‌هاست.

عزم شرکت در مورد بالا بردن کیفیت کار، در تمام مراحل فرآیند تولید تجلّی پیدا می‌کند. از انتخاب ایده‌ی اصلی بازی فکری گرفته تا طرّاحی معمّاها، طرّاحی گرافیکی بسته‌بندی بازی‌ها و دفترچه‌ی راهنما، همه‌چیز با دقتی فراوان انجام می‌گیرد. علاوه بر این، آزمایش بازی‌های فکری به وسیله‌ی کودکان و بزرگسالان نیز امری بسیار مهم است. بازخوردهای آن‌ها در تعیین دشواری معمّاهای مختلف (از آسان تا خیلی سخت) مورد توجه قرار می‌گیرد. امّا مهم‌ترین چیزی که در جریان این آزمایش‌ها مورد توجه ماست، فهمیدن این نکته است که آیا بازی «لذت بخش» است یا نه. زیرا اصولاً هدف اصلی ما از طرّاحی یک بازی فکری یا یک اسباب بازی، لذّت بردن کودکان و بزرگسالان است. بنابراین ما امیدواریم که شما از بازی کردن با بازی‌های «اسمارت گیمز» همان‌قدر لذت ببرید که ما از ساختن آن‌ها لذت می‌بریم.

اشتراک این صفحه در:

ما را از نظرات خود درباره بازی های فکری و مقالات وب سایت مطلع سازید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سایر مطالب

راهنمای بازی فکری Enigma (انیگ

دانلود راهنمای فارسی بازی فکری انیگما (enigma)

راهنمای بازی فکری فیش فیش (Fis

 دانلود راهنمای بازی فکری Fish Fish (فیش فی

معرفی و بررسی بازی Top That

مقدمه: بازی تاپ دت (Top That) از بازیهایی است که د

نحوه خرید بازی فکری

1) پس از انتخاب بازی فکری مورد نظرتان، می توانید همه روزه (بجز پنجشنبه و جمعه) در ساعات اداری با شماره های 88728961-021 و 88728962-021 تماس گرفته و کالای مورد نظرتان را سفارش دهید.

2) برای پرداخت می توانید یکی از دو روش زیر را انتخاب نمایید:

الف) پرداخت از طریق کارتهای عضو شبکه شتاب (برای مشتریان تهران و شهرستان ها)

ب) پرداخت نقدی در هنگام تحویل کالا (برای مشتریان تهران)

در صورت تمایل به خرید آنلاین می توانید به فروشگاه اینترنتی سیاره بازی مراجعه کنید.

نکته: لطفاً توجه داشته باشید که در صورت تماس بعد از ساعت 16 روز چهارشنبه، امکان ارسال کالای مورد نظر تا قبل از صبح شنبه وجود نخواهد داشت.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 2و88728961 از ساعت 9:30 تا 17:30 تماس بگیرید.

بازی فکری، تنها بازی فکری کامپیوتری و موبایلی نیست که بر روی گوشی های هوشمند، موبایل های اندرویدی و... نصب می شود. با خرید بازی فکری و اسباب بازی برای کودکانمان، هیجان و شادی را به بازی های آنها برگردانیم.

جستجوی محصولات

جستجوی مقالات